אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

mutsar 881 142 summer banner881x142a

אסטקסנטין | אסתא פיור | נייצ'רס פרו

אסטקסנטין 4 מ"ג
אסטקסנטין 4 מ"ג
109
165
  • מותג:
  • אישורים: מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקן GMP
  • כשרות: רבנות גליל תחתון
  • כמות: 60 כמוסות

אסטקסנטין 4 מ"ג - קטן, ממזרי וכל מה שהגוף שלך צריך!

מהו האסטקסנטין?

האסטקסנטין הינו כמוסת הג'ל המהפכנית שמסעירה את עולם הרפואה הטבעית. כמוסת אסטקסנטין מכילה זיקוק של שמן האולאורזין הידוע כנוגד חמצון רב עוצמה בקנה מידה שלא נראה בעבר בתחום. מקורו של שמן האולארזין המצוי בכמוסת אסטקסנטין הינו באצת נהרות. שמן זה ניתן למצוא גם בדגי סלמון משום שהוא מרכיב התפריט העיקרי שלהם במסעם נגד הזרם, במעלה הנהר והוא המזון היחיד ממנו הם מקבלים אנרגיה מלאה לכך.

בכמוסה בודדת של שמן אולאורזין  10% חומר פעיל אסטקסטין. כמוסות ג'ל אסטקסנטין הינן כשרות. 

סודו של האסטקסנטין

היתרון העיקרי והבלתי מעורער של כמוסות אסטקסנטין הוא בכך שהוא נחשב לנוגד החימצון המסיס בשמן העוצמתי ביותר בטבע. יתר על כך, פיתוח מעבדתי מדוקדק הביא אותו לדרגת 'סופר נוגד חמצון' והוא נמצא יעיל פי 550 מוויטמין E,פי 6,000 מוויטמין Cופי 800 מ Q10!

אדם יכול לצרוך אסטקסנטין משמן האולאורזין גם דרך מזון, רק שלשם כך עליו לאכול כ 2 ק"ג של דג סלמון ליום וזאת על מנת להשיג כמות שאינה עולה על 8 מ"ג אסטקסנטין.

עבור מה האסטקסנטין מומלץ?

בתור סופר נוגד חמצון, אסטקסנטין משפר את יכולת ההגנה וההתמודדות של הגוף עם רדיקלים חופשיים שהם למעשה הגורמים הישירים לכל תהליך של קמילה ונסיגה מבריאות תקינה שיש לנו בגוף. מתוך כך יתרונותיו הם עצומים וקשת התחומים בה הוא מטפל היא נרחבת מאוד.

היריעה קצרה מלהכיל, בין היתר משפר אסטקסנטין  את יכולת ההגנה של העור מפני התחמצנות (פגיעה של רדיקלים חופשיים) ובכך מפחית בצורה נראית לעין ומידית מראה של קמטים, כתמי גיל, עור יבש ונמשים.

בנוסף אסטקסנטין תורם לבריאות השלד והמפרקים, מתחזק באופן יעיל יותר את מערכת החיסון ומשפר את יכולות תפקוד המוח ומערכת העצבים תוך שהוא מספק להם הגנה מפני רדיקלים חופשיים.

עוד עוזר אסטקסנטין לחידוד מערכת הראייה בשל היכולת הנדירה שלו לחדור מחסומי דם שוויטמינים בצורתם הפשוטה אינם יכולים לחדור.

כך מוזנים גם המוח, רשתית העין ומערכת העצבים אשר בדרך כלל מוזנחות וסובלות מפגעים חמצוניים באופן תדיר. אסטקסנטין מגן גם על הלב וכלי הדם מפני הצטברות שומנים ופגיעה הנגרמת על ידי הרדיקלים החופשיים.

הוראות שימוש

1-2 כמוסות ביום

כל כמוסה מכילה 4 מ"ג חומר פעיל.

המלצות גולשים על המוצר

מלכה, מפלסים
31.07.20
"אני משתמשת כבר קרוב לשנה באסטקסנטין של נייצ'ר ספרו מרגישה אנרגטית יותר ונמרצת עור הפנים זוהר יותר
זאת בהשוואה לתקופה של חודש ימים שהפסקתי לקחת ."

 צריך עזרה? אנחנו כאן...

X
הבית שלך לחיים בריאים יותר