בעוד יש תוספי תזונה שמשפרים את איכות חיינו, מעלים את רמות האנרגיה, תורמים לשיפור הביצועים הספורטיביים או מעודדים תהליך הרזיה, יש תוספי תזונה שהם פשוט MUST. קיו 10 נכנס לרשימת תוספי התזונה החשובים ביותר לגוף האדם. הוא מומלץ על ידי רופאים, תזונאים, מומחי כושר, נטורופתיים ושאר בעלי מקצוע העוסקים בתחום הבריאות והתזונה. קו אנזים קיו 10 נחשב לאחד מנוגדי החמצון החשובים בגוף שלנו. למעשה,  הוא קיים בכל תא ותא בגופנו ומשתתף במגוון תהליכים אנרגתיים תוך תאיים.


קיו 10, 100 מ״ג - למה צריך אותו?


ממחקרים עולה כי קו אנזים קיו 10 מסייע למנוע היווצרות של מחלות רבות כמו למשל סוכרת, מחלות לב וכלי דם, רמות גבוהות של כולסטרול ואפילו מפחית את הסיכוי להיווצרות של מחלת הסרטן.


קו אנזים קיו 10 - מה הוא עושה?


כאמור מדובר בנוגד חמצון, דמוי ויטמין הנמצא בתאים שלנו. הוא מסייע במלחמה נגד הרדיקלים החופשיים, מונע נזק חמצוני, מגן על רכיבי ה- DNA, מייעל תהליכים אנרגתיים תוך תאיים ואחראי על מערכות אנזימיתיות שונות. הוא נמצא בריכוזים גבוהים בשריר הלב וזו גם הסיבה שהוכח קשר ישיר בין מחסור לקו אנזים קיו 10 לבין היווצרות למחלות לב וכלי דם.


קיו 10, 100 מ״ג  - למי זה מתאים?


  • לספורטאים - קו אנזים קיו 10 מסייע בשיפור הביצועים ותורם לחיזוק שריר הלב. ספורטאים עלולים לפתח מחסור ולכן הוא מומלץ עבורם על בסיס קבוע.

  • לאנשים הנוטלים תרופות לאיזון רמות הכולסטרול - תרופות לוויסות רמות גבוהות של כולסטרול גורמות לירידה בכמות הייצור של קו אנזים קיו

  • חולי לב, משוקמי לב, אנשים עם גנטיקה של מחלות לב.

  • לאנשים הסובלים מבעיות בזרימת הדם.

  • מי שסובל מעייפות כרונית או מחוסר באנרגיה.

  • מי שסובל מבעיות או דלקות בחניכיים, דימומים חוזרים.

  • לאנשים מבוגרים

קיו 10, 100 מ״ג מומלץ - מבית נוטרי די


חברת נוטרי די המתמחה בייצור, פיתוח ושיווק תוספי תזונה פרי מחקר פיתחה את קיו 100, 10 מ״ג  - תוסף תזונה איכותי המספק לגוף 100 מ״ג של נוגד החמצון קיו 10. הפורמולה נחשבת ל-100% טבעית, מאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות, איננה מכילה צבעי מאכל או חומרים משמרים ומחזיקה בתקן האיכות GMP. תוסף תזונה קיו 10 מסייע למנוע נזקים חמצוניים בגוף, מונע את תהליך ההזדקנות, מייעל תהליכים אנרגתיים ומפחית את הסיכוי להיווצרותן של מחלות רבות.