להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר

צמח הקנאביס מכיל קשת רחבה של רכיבים פעילים כאשר השניים הנחקרים ובעלי ההשפעה העוצמתית ביותר הם ה- THC וה- CBD. בעוד רכיב ה- THC  גורם בשילוב עם צריכת מוצרי הקנאביס השונים לתחושת ״היי״, ה- CBD שגם נקרא קנאבידיול איננו גורם להשפעה פסיכואקטיבית ונחשב לחומר עוצמתי, ייחודי ובעל סגולות רפואיות שונות. אז מדוע עדיין חל איסור לצרוך מוצרי קנאביס שמכילים ריכוזים גבוהים של רכיב הקנאבידיול? התשובה איננה ברורה ועדיין נבדקת.

 

מחקרים על קנאבידיול

 

בשנת 1988 בחור בשם ג׳ופרי גיא השיג אישור מיוחד לחקור את הרכיב המופלא הזה וטען כי צפויות עוד הפתעות רבות בהקשרו של מרכיב ה- קנאבידיול שכן הוא בעל השפעה פסיכואקטיבית פחותה בהרבה בהשוואה לרכיב הפעיל השני ה- THC. זנים עשירים ב- קנאבידיול הוכחו כמשככי כאבים איכותיים ומטופלים רבים אף דיווחו על שיפור ניכר הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית. אלו שעשו שימוש בזנים העשירים ב- קנאבידיול, חשו הקלה בעוצמה של הכאב ובתכיפות שלו, מדובר על כאבים כרוניים קשים להתמודדות.

 

יחד עם זאת, קנאבידיול שהוא כאמור ה- CBDמאופיין בתכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות. הוא מסייע בהפחתת חרדות, בולם התפתחות של גידולים סרטניים, מסייע להפחית כאבים, מקל על אנשים עם בעיות שינה קשות שכן מאופיין בתכונות מרגיעות ואף יעיל במצבים של בחילות והקאות. נמצא כי החומר הפעיל יעיל לטיפול במחלת הסכיזופרניה, מחלת הפרקינסון ומחלות נוספות.

 

מחקרים רבים שנעשו ועדיין נעשים על החומר נטען כי ה- קנאבידיול בעל השפעה טיפולית יוצאת דופן ומאופיין בתכונות רבות ביניהן אנטי סרטני, אנטי סוכרתי, אנטי אפילפטי ואנטי דלקתי.

 

כפי הנראה שהקנאבידיול הינו בין החומרים המבטיחים לרפואה, אך עד שתהליכים יתחילו להשתנות, צריכה של מוצרים המכילים ריכוזים גבוהים שלו אינם מותרים לשימוש על פי החוק במדינת ישראל, למרות היותו חומר שאיננו בעל השפעה פסיכוטית. אולם יותר ויותר גופים רפואיים ברחבי העולם מאשרים שימושים ניסיוניים בחומר במטרה לקדם את הרפואה של שנות ה-2000 ויתכן שאנו נראה שינוי מגמה בשנים הקרובות.

nutri d banner long newlow

מוצרים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך

כורכומין Terra פלוס | נוטרי די - המבצע שכבש את ישראל נמשך!

כורכומין Terra פלוס עם קפסולת הג'ל לשחרור איטי - הכורכומין

מבצע 1+1 מתנה
2 ב-
159
משלוח חינם
פטריות כוח יפניות | Reishi Maitake Shiitake | נוטרי די

פטריות כוח יפניות בפורמולה מנצחת של שיטאקי, מיטאקי וריישי.

מבצע 1+1 מתנה
2 ב-
119
משלוח חינם
שמן אורגנו פראי 30 מ״ל | נוטרי די

הפתרון המושלם למי שלא רוצה לבלוע כדורים. למזמינים דרך האתר

מבצע 1+1 מתנה
2 ב-
119
משלוח חינם
All Green | שייק אנרגיה ממזונות העל

שייק האנרגיה המושלם להתחיל איתו את הבוקר על מנת לתת לגוף

159
משלוח חינם
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר