כורכום הוא שורש רב-שנתי, ממשפחת הזנגבילים. בדומה לג'ינג'ר, גם הכורכום הוא צמח מרפא מרכזי ברפואת המזרח, ובהודו, סין ומרוקו נעזרים בשורש הכורכום עד היום, לטיפול במחלות, דלקות ומצבים שונים שאנו עשויים לחוות, לרבות בעיות עיכול, פצעים ונגעים בעור, מחלות לב ואפילו מחלת הסרטן.


קפסולות כורכום - כורכומין:

הבריאות של שורש הכורכום היא הודות לצבעו הזהוב, המוענק לו על ידי החומר הפעיל שלו – הכורכומין. הכורכומין הוא אנטי-דלקתי, אנטיספטי, אנטי-בקטריאלי ואף מחזק את הפעילות של מערכת החיסון שלנו, מה שתורם לגופנו כלי חזק נגד מזיקים שעלולים לפגוע בגופנו מבחוץ או מבפנים.להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן


קפסולות כורכום - כורכום וכורכומין:

הכורכום הוא השורש המכיל את החומר הפעיל כורכומין, כך שכמובן שכאשר אנו משלבים את הכורכום בתבשילים טעימים ומגוונים, חליטות תה או שייקים, אנו זוכים ליהנות מהיתרונות של הכורכומין.


עם זאת, ריכוז הכורכומין בשורש הכורכום איננו כה גבוה. אם מדובר בכורכום מיובש, המאבד חלק מערכיו התזונתיים, אנו זוכים לכמות נמוכה אף יותר של כורכומין.

לכן, אם אנו רוצים לצרוך כורכום לשם הטבה בריאותית, כדאי לנו לשקול ליטול קפסולות כורכום, של תוסף תזונה של כורכומין.


קפסולות כורכום – תוסף תזונה כורכומין:


  • בעל ריכוז גבוה של כורכומין – קפסולות כורכום מטרתן להעניק לגופנו את הערך התזונתי של הכורכומין. לכן, הן מכילות ריכוז גבוה של כורכומין, הרבה יותר גבוה מזה של שורש הכורכום עצמו. מחקרים קבעו כי כל אחד מאיתנו יכול ליהנות מיתרונותיו של הכורכומין, כך שבכל מצב כדאי לנו לשקול להפוך לקיחה יומית של כורכומין לחלק בלתי-נפרד מחיינו.

  • נספג ביעילות – קפסולות כורכום של תוסף כורכומין מכילות בעיקר כורכומין, ורכיבים המסייעים להגביר את יעילות הספיגה של הכורכומין. זאת בניגוד לשורש הכורכום, המכיל רכיבים רבים ובדרך כלל, מתעכל בגופנו כחלק מתבשיל המכיל שלל רכיבים שונים, מה שמקשה על גופנו לעכל את הכורכומין ביעילות.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן