אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

newsletter july4 bannersW 04

קריאטין מונוהידראט הוא תשלובת של שלוש חומצות אמינו חיוניות: גליסין, מתיונין וארגנין. תפקידו העיקרי של קריאטין מונוהידראט הוא לסייע לגופנו לייצר אנרגיה. מסיבה זו, כ- 95% ממנו ממוקם באזור השרירים שלנו ולאורך מערכת השלד. חמשת האחוזים הנותרים, מצויים במוח שלנו, בלב שלנו ובמחזור הדם ותורמים אנרגיה לייעול פעולות שונות בגופנו.

קריאטין מונוהידראט – תפקוד גופני:

קריאטין מונוהידראט מעניק אנרגיה מרובה לגופנו; הריי הוא תרכובת של חומצות אמינו. חומצות אמינו הן אבני הבנייה של החלבונים בגופנו. חלבונים, שומנים ופחמימות כל אחד, תורמים לייצור אנרגיה בגופנו. תהליך ייצור הקריאטין מתחיל את דרכו בכליות, בהן הגליסין והארגנין מסונתזות יחד לתרכובת אחת, על ידי האנזים AGAT.. לאחר מכן, השתיים ממשיכות לכבד.

בכבד, התרכובת מתרחבת באמצעות תוספת המתיונין. האיחוד מתבצע על ידי האנזים GAMT וממיר את השלוש לתוצרן הסופי - מולקולת אנרגיה. המבנה הכימי של הקריאטין, מכיל שלוש חומצות אמינו זרחן וחמצן או במילים אחרות, חלבונים ופוספטים. מולקולות האנרגיה מועברות מהכבד ישירות למחזור הדם, לשרירים ולרקמות.

קריאטין מונוהידראט – מתי לקחת:

• מומלץ שניטול קריאטין יחד עם המזון.

• אם אנו מבצעים פעילות גופנית על בסיס קבוע, כדאי לנו ליטול את הקריאטין לאחר האימון, כדי שיסייע לנו להפחית את רמות הנזקים מהם נסבול לאחר האימון. כדאי שנצרוך את קריאטין מונוהידראט לצד שייק בריאות, שנשתה לאחר האימון כדי להתחזק ולהשיב נוזלים לגופנו.

• אם אנו שואפים להעלות את רמת הקושי של האימונים שלנו, אנו יכולים ליהנות קריאטין מונוהידראט גם טרם האימון, כדי שיתרום לנו תוספת אנרגיה. עם זאת, קריאטין מונוהידראט נוטה לייבש את גופנו ולכן, כדאי לנו לתחזק אותו בנוזלים רבים תוך כדי האימון. כדי שהקריאטין יספיק להגיע למחזור הדם שלנו, כדאי לנו ליטול את התוסף כשחצי שעה ועד שעה, טרם האימון.

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר