קריאטין היא תרכובת המשלבת בחובה שלוש חומצות אמינו: גליסין, מתיונין וארגנין. מטרתו של קריאטין מחיר היא בעיקר להעניק לגופנו אנרגיה, שנוכל לנצל במהלך היום ובמהלך אימונים אינטנסיביים. בשל תוספת האנרגיה שהוא מעניק, תוסף קריאטין מחיר בדרך כלל פופולרי בקרב ספורטאים, ששואפים לשפר את הביצועים האתלטיים שלהם. בנוסף, אם אנו צמחוניים או טבעוניים, איננו נהנים מכמות מספקת של קריאטין בתזונה, לכן כדאי לנו לשקול ליטול קריאטין כתוסף תזונה – כדי לפצות על החסך.קריאטין מחיר – יתרונות:


• משפר את החדות הקוגניטיבית שלנו – תרכובת קריאטין מחיר דואגת לייצר מולקולות ATP בגופנו. מולקולות אלה הן מה שמסייע לגופנו לייצר אנרגיה. המוח שלנו זקוק להרבה מאוד אנרגיה, שתסייע לו לשמור על ערנות, להיות חד, לקבל מידע מהסביבה החיצונית ולהצליח לעבד אותו.


• מסייע לבנות את מסת השריר שלנו - קריאטין מחיר תורם להאצת תהליך בניית השריר של גופנו, על ידי הפחתת רמות המיוסטטין בגופנו - חלבון המגביל את גדילת תאי השריר כלומר – מגביל את התפתחות השרירים שלנו.

בנוסף, קריאטין מחיר תורם להגברת רמות החלבוןIGF-1 , אשר מכיל מעל 70 חומצות אמינו ותורם משמעותית להזנת השריר שלנו ובניית המסה שלו.

קריאטין מחיר אף מקדם אגירת נוזלים בגופנו, שתסייע לשמר את מאזן המים של גופנו תקין, גם אם עסקנו בפעילות גופנית ולא שתינו הרבה במהלך האימון. המים נאגרים בשרירים ומעניקים להם נפח נוסף. הנוזלים יסייעו להאיץ את התפתחות השרירים שלנו.קריאטין מחיר:


קריאטין מחיר נוטה להשתנות מחברה לחברה לפי איכות התוסף, הרכיבים שמכיל התוסף, האישורים והתקנים בהם עומדת החברה ועוד. אף יש לציין כי קריאטין מחיר קיים כיום גם כתוסף תזונה וגם כאבקת חלבון. קריאטין מחיר בדרך-כלל נע בין 60 ₪ ועד למעל 600 ₪.