כיצד נגיע לאחוזי השומן הנמוכים ביותר?בעזרת שורף שומן מומלץ

רבים מאיתנו משקיעים לא מעט שעות באימונים אירוביים ממושכים, זאת במטרה להוציא אנרגיה, לשרוף קלוריות שבסופו של דבר יגרמו להפחתה באחוזי השומן והתוצאה היא כמובן - מראה מחוטב, ללא שומנים במותניים, בבטן ובשאר אזורים בגוף אותם אנו מנסים לחטב. כדי שכולנו נבין מדוע המטרה שלנו כל כך קשה להשגה וכיצד  בעזרת שורף שומן מומלץ אפשר להשיג אותה - אז זה הזמן לעשות קצת סדר.

כשאנו רצים במשך 45-90 דקות, ההשפעה המטבולית נמשכת בממוצע שעתיים אחרי האימון. מה זה אומר? זה אומר שהגוף שלנו ממשיך לשרוף קלוריות אך בשלב מסוים הוא פשוט מפסיק.לעומת זאת, אם נתאמן אימון קצר שמאופיין בעצימות גבוהה, שריפת הקלוריות תימשך בין 24-48 שעות אחרי האימון, וזו הסיבה שאימונים קצרים ועצימים מועילים יותר לאנשים שרוצים להוריד באחוזי השומן ובמקביל גם גורמים לשיפור את הכושר הגופני. אין אנו אומרים להפסיק עם הפעילות האירובית - ממש לא, אלא לשלב סוגים שונים של אימונים, זאת במטרה לעזור לגוף לחטב את עצמו ולשלב בתפריט שלכם שורף שומן מומלץ שיעודד את תהליך שריפת השומנים. עם שורף שומן מומלץ, תוכלו להמשיך את התהליך ולייעל אותו.

להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן

מסתבר, שיש לא מעט רכיבים טבעיים המסייעים לגוף לנצל את השומנים שנאגרים בגוף מבלי לפגוע במסת השריר.  בשנים האחרונות, פותחו פורמולות המכילות בעיקר שני רכיבים המייעלים את תהליך שריפת השומנים.  רכיבים אלה הם חלק משורפי שומן מומלצים הקיימים בשוק. הרכיב הראשון נקרא CLA . מדובר בחומצת שומן ייחודית אשר בולמת אנזימים המעבירים את השומנים שאנחנו צורכים לתאי השומן, שוב מבלי לפגוע במסת השריר. הרכיב השני נקרא ל- קריטין- והוא למעשה חומצת אמינו המסייעת לנצל את השומנים שלנו למטרות אנרגיה. אותם רכיבים מרוכזים הוכנסו לתוך פורמולה יעיל ועוצמתית- שורף שומן מומלץ אלו משתלבים בסינרגיה מושלמת, מה שמאפשר לגוף לנצל את השומן באופן מקסימלי, לאחוזי השומן ולמשקל הגוף לרדת.

 

אז נכון, תזונה נכונה דלה בפחמימות, סוכרים פשוטים, שומנים רווים ועשירה בחלבונים, סיבים תזונתיים, ירקות ופירות תסייע בתהליך החיטוב. אז נכון, פעילות גופנית בעצימויות משתנות, תוך מתן תשומת לתהליך ההתאוששות גם הם חשובים. ונכון… שתייה מרובה של נוזלים, פיתוח מסת שריר והקפדה על סרגל מאמצים אידיאלי לא פחות חשובים!. השאלה היא…האם זה מספיק?. שילוב שורף מומלץ בכל התהליך הזה, יגרום לכם להשיג רמות אחוזי שומן נמוכות בגוף שלכם ולשמור עליהן נמוכות לאורך זמן.

חילוף חומרים מהיר - המפתח לירידה במשקל ולשריפה יעילה של שומנים

ברגע שאנחנו מוסיפים לכל אותן פעולות את מהרכיבים שציינו, לא רק שהגוף שלנו מנצל את השומנים למטרות אנרגיה, הוא גם מזרז את תהליך חילוף החומרים שלנו. אם נשלב בנוסף לפעילות אירובית אותה אנו מבצעים שורף שומן מומלץ המעודד באופן טבעי את תהליך שריפת השומן, לא רק שנשרוף את השומן בזמן האימון, אלא גם אחריו, כשהגוף למעשה נמצא במנוחה מלאה. בזמן שהגוף מתאושש, הוא הרי שורף קלוריות, זאת בכדי להשתקם מהאימון הקשה, ואז אחוז גבוה מהקלוריות נלקחות מהשומנים שלנו וכל זה כשאנחנו נחים, כן…כשאנחנו פשוט מאוד לא עושים כלום. אז לכל אותם אנשים שעשו בדיוק את מה שמדריך הכושר או התזונאית הפרטית שלהם אומרים, אך עדיין לא הצליחו להיפטר מהשומנים שמסביב למותניים -קיימים גם מגוון פתרונות טבעיים מצויינים שיעשו את העבודה ביעילות רבה,

החומרים הטבעיים והבטוחים לשימוש שנפוצים ביותר הם כמובן ה - CLA והל-קרניטין, אולם קיימות גם פורמולות מצויינות כמו הליפו מקס שיעשו את העבודה בצורה אפילו יעילה הרבה יותר.

אנחנו ממליצים בעיקר על הליפו מקס מכיוון שהוא המפורסם והוותיק ביותר, אולם ישנם אולי מוצרים נוספים בשוק שאפשר לנסות

בהצלחה


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן

מחקרים בנושא שורף שומן

מחקר מספר 1 : הפיזיולוגיה מאחורי שריפת שומנים

מחקר מספר 2 : המדריך המלא לשריפת שומנים נכונה ומאוזנת

מחקר מספר 3 : תזונה דלת פחמימות מייעלת את תהליכי שריפת השומנים

מחקר מספר 4 : פעילות גופנית המבוססת על כוח, מייעלת את תהליכי שריפת השומנים שלנו

מחקר מספר 5 : אודות שומן, אכילת שומנים ושריפת שומנים

מחקר מספר 6 : תגלית משמעותית מסייעת ללמוד אודות שומנים ותהליכי השריפה של השומנים

מחקר מספר 7 : תיאום שעות הארוחה מראש ובחירת הארוחה טרם שעת הרעב, מייעלת את תהליכי שריפת השומנים

מחקר מספר 8 : תוספי תזונה ורכיבים טבעיים, המייעלים את תהליכי שריפת השומנים של גופנו

מחקר מספר 9 : קפה כרכיב טבעי המייעל את תהליכי שריפת השומנים של גופנו

מחקר מספר 10: 14 דרכים מגובות מחקרית לשרוף שומנים

מחקר מספר 11: השוואה בין תזונה דלת פחמימות ותזונה דלת שומן – מי מבין השתיים מייעלת את תהליכי שריפת השומן?

מחקר מספר 12: תוספי תזונה המייעלים את תהליכי שריפת השומנים של גופנו

מחקר מספר 13: 12 דרכים מגובות מחקרית לשריפת שומנים