שפיכה מהירה היא תופעה שמוכרת לרוב הגברים בעולמנו. סטטיסטיקה קובעת כי רוב הגברים יסבלו שפיכה מהירה פתרונות במהלך חייהם. שפיכה מהירה פתרונות עשויה לנבוע עקב גורם פסיכולוגי כגון תחושות של לחץ, אי-נוחות, חוסר-ניסיון או חוסר-ביטחון. או גורמים פיזיים כגון בעיה בבלוטת הערמונית שלנו או היחלשות שרירי רצפת האגן. אם אנו מאמינים כי הגורם הוא פיזי, תמיד כדאי לא להיוועץ ברופא בנושא, כדי לוודא כי הכול כשורה.


שפיכה מהירה פתרונות – תרופות סבתא:


• עלי רוקט – עלים ירוקים באופן כללי הם מעין תמציות בריאות וטבעיות שמכילות שפע של בריאות: עלי הרוקט מכילים מינרלים כגון מגנזיום, סידן, מנגן, אשלגן, ברזל, ויטמינים רבים מקבוצת B וכמות יפה של ויטמין A. בנוסף, עלי הרוקט מכילים פלבנואידים – נוגדי חמצון חזקים, אשר מסייעים לנקות את גופנו משומנים לא בריאים, למטב את תופעת הרדיקלים החופשיים בגופנו ולייעל את תפקוד מחזור הדם שלנו, מה שמסייע להרגיע את מחזור הדם ולסייע לנו לשמר את הזקפה שלנו. בנוסף, עלי הרוקט עשירים במגנזיום וויטמינים מקבוצת B, התורמים להרפיה של השרירים ושיפור תקשורת בין עצבים שונים בגופנו. באופן זה, נתחיל את האקט החושני שלנו רגועים וממוקדים.

• אבוקדו – גם האבוקדו עשיר בוויטמינים ומינרלים רבים, המסייעים להתמודד עם שפיכה מוקדמת פתרונות: ויטמין E, מסייע לחזק את התחושה של האורגזמה. האשלגן מסייע לשמר את הנוזלים בגופנו, כך שנישאר חזקים פיזית במהלך האקט. מינרל האבץ, אף הוא מעניק לנו און מיני, שיסייע לשמר את אורך וחוזק הזקפה שלנו, במהלך ההתעלסות.

שפיכה מהירה פתרונות


אם אנו מרגישים כי אנו זקוקים שפיכה מהירה פתרונות נוספים, אנו תמיד יכולים להשתמש בספריי השהייה טבעי העשוי צמחים, שיסייע לנו לאלחש את איבר המין שלנו, כך שנוכל להאריך את האקט האופורי שלנו בקלות, ללא כל פגיעה בהנאה. לשם כך, כדאי שנוודא כי הרכיבים של הספריי שאנו רוכשים הם אכן טבעיים וכי הוא נטול תופעות לוואי.