שפיכה מוקדמת טיפול היא תופעה נפוצה, שרובנו עוברים במשך תקופה מסוימת בחיינו, מסיבה כזו או אחרת. רבים מאיתנו מתביישים בתופעה ולא בצדק, משום שמדובר בתופעה מאוד הגיונית בסופו של דבר: איכות ומשך זקפה עשויים להיפגע עקב עייפות, לחץ, תחושה של אי-נוחות, כאבים, דלקת באזור הערמונית וחוסר-ביטחון. רבים מאיתנו חווים את רוב התחושות המתוארות כאן על בסיס יומיומי, כך שלא מפתיע כי במאה ה- 21, כשבעה מתוך עשרה גברים סובלים מתופעת שפיכה מוקדמת טיפול.שפיכה מוקדמת טיפול – תרופות סבתא:

• אבטיח – הפרי הקייצי והטעים הוא בעל סגולות, המסייעות לנו להירגע. הוא מכיל את נוגד החמצון ליקופן וויטמין A, בנוסף להרבה מאוד נוזלים שנספגים לגופנו ותורמים להאצת תהליכים גופניים בגופנו ולהרפיית כלי הדם בגופנו. על ידי כך , אנו מצליחים להשיב את הכוח לידינו ולשמר שליטה בעת ביצוע המשגל.


• פעילות גופנית – אם אנו מאמינים כי מדובר בבעיה פיזית, תמיד כדאי לנו לפנות לרופא, כדי לבחון את האופציות שלנו. עם זאת, פעמים רבות מדובר בלא יותר מהיחלשות של רצפת האגן. שרירי רצפת האגן שלנו מסייעים לשמר את הדם באזור הפין, מה שמסייע לנו לשמר את הזקפה שלנו איתנה ועוצמתית. אנו יכולים לחזק את שרירי פלורת האגן שלנו, על ידי ביצוע תרגילי קיגל. ככל שרצפת האגן שלנו תהיה חזקה יותר, כך אנו נהיה ממוקדים יותר ונעניק שפיכה מוקדמת טיפול.


שפיכה מוקדמת טיפול – גולד און Biopharm:


גולד און הוא ספריי השהייה טבעי, העשוי מתמציות צמחיות בלבד. גולד און נוצר כדי להעניק לנו שפיכה מוקדמת טיפול יעיל, ללא תופעות לוואי או הפחתת ההנאה מיחסי המין.

גולד און מאלחש במקצת את איבר המין שלנו, מה שמאפשר לנו לעצור את עצמנו ולהמשיך ליהנות מהאקט המיני עם בני הזוג שלנו.