שפיכה מוקדמת לגבר היא תופעה נפוצה, שעשויה להיגרם עקב גורמים פסיכולוגיים או פיזיולוגיים, שמשפיעים על חיינו בתקופה מסוימת. כשבעה תוך עשרה גברים בממוצע, סובלים מתופעת שפיכה מוקדמת לגבר, לכן כיום ישנם פתרונות רבים שמסייעים להתמודד עמה.

 

שפיכה מוקדמת לגבר – תהליך השפיכה:

תהליך האורגזמה שלנו מתחיל לשניים:

• שלב ההטענה – בשלב הראשוני, הזרע נוצר מגורמים שונים בגופנו ובעיקר בלוטת הערמונית שלנו. לאחר מכן, הוא מגיע לאזור השופכה שלנו וממתין.

• שלב האורגזמה – כדי להגן על השלפוחית, ראשית גופנו דואג לאטום אותה לחלוטין. לאחר מכן, שרירי רצפת האגן שלנו מתחילים לכווץ את השופכה שלנו, במטרה להניע את נוזל מעלה לעבר קצה איבר המין שלנו והחוצה. בנוסף לשרירי רצפת האגן, ישנם נוירונים, סנסורים, שממתינים בקצה עמוד השדרה שלנו, כדי להאיץ את פעולה השפיכה. כאשר הנוירונים חשים כי רצפת האגן פועלת להביא אותנו לאורגזמה, גם אותם סנסורים דוחפים אותנו שפיכה מוקדמת לגבר.

שפיכה מוקדמת לגבר – ספריי השהייה או כדורים:

כיום, כאשר אנו פונים לרכוש תוסף או ספרי השהייה שיסייעו לנו להתמודד עם תופעת שפיכה מוקדמת לגבר, אנו ודאי שואלים את עצמנו מה כדאי לנו? כדורים או ספריי השהייה.

בעיקרו של דבר, ההעדפה היא בדרך כלל לספריי השהייה:

• ספריי השהייה איננו פולשני ולא משפיע על גופנו בשום צורה.

• ספריי השהייה טבעי, לא יפגע באיכות ההנאה שלנו מקיום היחסים.

• ספריי השהייה מעניק טיפול נקודתי ומהיר שפיכה מוקדמת לגבר.

לעומת ספריי השהייה, כאשר אנו נוטלים כדורים חדשים, תמיד כדאי לנו להיוועץ ברופא בנושא, משום שמדובר בטיפול פולשני יותר, שעשוי לפגוע בנו. בנוסף, טיפול בכדורים איננו נקודתי, לכן לא בהכרח יעזור.

כאשר אנו רוכשים ספריי השהייה או כדורים לטיפול שפיכה מוקדמת לגבר, כדאי לנו לבדוק כי החומרים שאנו משתמשים בהם הם טבעיים לחלוטין וכי המוצרים עצמם עומדים בתקני משרד הבריאות.