שפיכה מוקדמת היא תופעה הנפוצה בקרב עיקר הגברים; כשבעה מתוך עשרה, למען האמת. רבים מאיתנו חווים מצבים בהם אנו שואפים לשמר את הרגע, להמשיך את האקט, אך התחושה העוצמתית גורמת לנו לאבד שליטה ולהביא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי.שפיכה מוקדמת פתרון טבעי – קריטריונים:

כיום, אנו יכולים למצוא את הדרך להירגע, באמצעות סוגים שונים של ספריי השהייה וכדורים, שמטרתם לסייע לנו להצליח לעצור את עצמנו, לקבל את השליטה בחזרה לידינו ולהצליח להאריך את משך האקט שלנו עם בני הזוג שלנו.

כדי שנדע מה טוב ובריא עבורנו, כאשר אנו רוכשים תוסף משהה, כדאי לנו לבחון את הדברים הבאים:

• הרכיבים – כאשר אנו מחפשים שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, כדאי לנו לוודא כי אנו מכירים את כלל הרכיבים המצויים בכדור או בספריי, כי איננו אלרגיים לאף אחד מהחומרים וכי הינם טבעיים בלבד.

• החברה – כדאי לנו לשאוף ולמצוא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי שהוא גם יעיל וגם איכותי, לכן מומלץ שנוודא כי התוסף או הספריי בהם בחרנו מיוצרים בתנאי מפעל איכותיים וכי החברה שמייצרת אותו עומדת בתקנים של משרד הבריאות.

 

שפיכה מוקדמת פתרון טבעי – גולד און מבית היוצר של Biopharm:

 

גולד און הוא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, אשר נמצא יעיל גם בהשוואה לספריי השהייה כימי, לשימור הזקפה והארכת משך האקט החושני, ללא פגיעה בהנאה שלנו או של בני הזוג שלנו. משום שהוא מעניק לנו שליטה בעת שפיכה, גולד און אף מסייע לנו לשפר את הביצועים שלנו במהלך האקט ולהעצים את התחושה שלנו ושל בני הזוג שלנו.

מדובר שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, המיוצר מתמציות צמחים טבעיות בלבד ואיננו גורם לתופעות הלוואי השונות, שבדרך כלל נגרמות משימוש בספריי השהייה כימיים. הוא עשוי ג'ל ובטעם מנטה עדין.