אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

שפיכה מוקדמת היא תופעה הנפוצה בקרב עיקר הגברים; כשבעה מתוך עשרה, למען האמת. רבים מאיתנו חווים מצבים בהם אנו שואפים לשמר את הרגע, להמשיך את האקט, אך התחושה העוצמתית גורמת לנו לאבד שליטה ולהביא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי.שפיכה מוקדמת פתרון טבעי – קריטריונים:

כיום, אנו יכולים למצוא את הדרך להירגע, באמצעות סוגים שונים של ספריי השהייה וכדורים, שמטרתם לסייע לנו להצליח לעצור את עצמנו, לקבל את השליטה בחזרה לידינו ולהצליח להאריך את משך האקט שלנו עם בני הזוג שלנו.

כדי שנדע מה טוב ובריא עבורנו, כאשר אנו רוכשים תוסף משהה, כדאי לנו לבחון את הדברים הבאים:

• הרכיבים – כאשר אנו מחפשים שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, כדאי לנו לוודא כי אנו מכירים את כלל הרכיבים המצויים בכדור או בספריי, כי איננו אלרגיים לאף אחד מהחומרים וכי הינם טבעיים בלבד.

• החברה – כדאי לנו לשאוף ולמצוא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי שהוא גם יעיל וגם איכותי, לכן מומלץ שנוודא כי התוסף או הספריי בהם בחרנו מיוצרים בתנאי מפעל איכותיים וכי החברה שמייצרת אותו עומדת בתקנים של משרד הבריאות.


שפיכה מוקדמת פתרון טבעי – גולד און מבית היוצר של Biopharm:


גולד און הוא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, אשר נמצא יעיל גם בהשוואה לספריי השהייה כימי, לשימור הזקפה והארכת משך האקט החושני, ללא פגיעה בהנאה שלנו או של בני הזוג שלנו. משום שהוא מעניק לנו שליטה בעת שפיכה, גולד און אף מסייע לנו לשפר את הביצועים שלנו במהלך האקט ולהעצים את התחושה שלנו ושל בני הזוג שלנו.

מדובר שפיכה מוקדמת פתרון טבעי, המיוצר מתמציות צמחים טבעיות בלבד ואיננו גורם לתופעות הלוואי השונות, שבדרך כלל נגרמות משימוש בספריי השהייה כימיים. הוא עשוי ג'ל ובטעם מנטה עדין.

269x1004

מוצרים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך

קופידון | Cupid - טיפות חשק לגברים

טיפות החשק הנמכרות ביותר עכשיו במבצע בלעדי 40% הנחה

99
מחיר מבצע
גולד און | ספריי השהייה מומלץ

הפורמולה החדשה של תכשיר ההשהייה הטוב ביותר למניעת שפיכה

249
משלוח חינם
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר