יתכן ונופתע לגלות, כי רבים מאיתנו מנסים למצוא שפיכה מוקדמת פתרון. כיום, כ- 25% מכלל האוכלוסייה, 7 מכל עשרה גברים בממוצע במדינתנו, זקוקים שפיכה מוקדמת פתרון.

רבים מאיתנו חווים לאורך חיינו מצבים, בהם אנו מתקשים לשלוט בעת הפורקן המיני שלנו: יתכן והסיבה היא שאנו עדיין צעירים ולא מנוסים מספיק באקט, אולי אנו דווקא מנוסים לעת זקנה או מתמודדים עם תקופה לא פשוטה, שגורמת לנו לאבד מכוחנו הנפשי.

 

שפיכה מוקדמת פתרון – טיפים:

• ננסה להבין מהו מקור הבעיה – לפעמים, אנו פשוט זקוקים לחידוד הבעיה, כדי להבין כיצד לפתור אותה. לדוגמא, אם אנו עדיין צעירים, יתכן כי כל שאנו זקוקים לו – הוא מעט אימון.

• אבטיח – פרי האבטיח נחשב לפרי שמסייע לנו להירגע. הוא מכיל את נוגד החמצון ליקופן וויטמין A, בנוסף לערך גבוה של נוזלים, שמסייעים לייעל תהליכים גופניים בגופנו ולהרפות את כלי הדם בגופנו, מה שמסייע לנו לשמר שליטה בעת ביצוע אקט מיני.

• אגוז המוסקט – האגוז הטעים והארומטי עשיר בשלל מינרלים כגון ברזל, אבץ, אשלגן, מנגן ונחושת, אשר מסייעים להגביר את האון המיני שלנו ולסייע למנוע מקרים של שפיכה מוקדמת פתרון.

 

שפיכה מוקדמת פתרון

כיום, קיימים שפע של כדורים וספריי השהייה בשוק, המציעים כי הם יכולים לסייע לנו להתמודד עם תופעת שפיכה מוקדמת פתרון שלנו. הבעיה היא שעיקר המוצרים הללו מכילים חומרים כימיים ולא בריאים לגופנו. בנוסף, רבים מהם מגיעים עם תופעות לוואי, שגורמות לנו לאבד תחושה באיבר המין שלנו ומפחיתות מההנאה שלנו, בעת ביצוע האקט המיני.

לכן, כאשר אנו בוחרים שפיכה מוקדמת פתרון, כדאי לנו לוודא כי התוסף או הספריי מורכבים מרכיבים טבעיים בלבד והינם נטולי תופעות לוואי מזיקות. בנוסף, אם אנו נוטלים כדורים נוספים, כדאי לנו להיוועץ ברופא, טרם נטילה של כדור חדש.