שריפת שומנים או תהליך של האצת שריפת השומן בזמן מנוחה נחשב לאחד התהליכים המורכבים ביותר בכל מה שקשור לשמירה על תזונה נכונה, אורח חיים בריא וגוף חטוב. מדובר בשילוב של כל כך הרבה דברים שלא כולנו מצליחים לעשות או יותר נכון להתמיד.

 

מצד אחד עלינו להפחית את צריכת הפחמימות שלנו, להימנע מצריכה של מזונות המכילים רמות גבוהות של סוכרים ושומנים, להגדיל את כמות החלבונים שאנו צורכים, לשלב בין פעילות גופנית אירובית לבין פעילות גופנית אנאירובית וחיזוק השרירים ומצד שני עלינו לעקוב אחרי השינויים המתרחשים בגופנו, לשים לב למשקל הגוף, לאחוזי השומן שיורדים ועוד ועוד…

 

ובכן, קיימת אפשרות להתחיל את התהליך בצורה הדרגתית, שכן כל פעולה קיצונית כמו דיאטות כאסח, אימונים עצימים בבת אחת יכולים לא רק שלא להועיל אלא גם לפגוע בבריאות שלנו, לגרום לפציעות ספורט, לשינויים פיזיולוגיים בלתי הפיכים ולכן מומלץ לבצע את התהליך בצורה הדרגתית, רק כך גם נצליח להתמיד בתהליך לאורך זמן ולשמר את התוצאות.

 

את תהליך הירידה במשקל, החיטוב והירידה באחוזי השומן מומלץ לבצע בהדרגה על פי תכנית אימונים מסודרת ותכנית תזונה התואמת את הצרכים הפיזיים והיומיומיים שלנו. בנוסף, מומלץ לשלב את הליפו מקס - פורמולה צמחית 100% טבעית המסייעת בתהליך הירידה במשקל, תומכת בתהליך החיטוב ומעודדת שריפת שומנים בזמן מנוחה.

 

שריפת שומן כדורים

הליפו מקס הינה פורמולה ייחודית אשר הוכיחה את עצמה אינספור פעמים ופותחה על ידי חברת נוטרי די - המותג המוביל בישראל לייצור תוספי תזונה עבור ספורטאים, מפתחי גוף ואנשים המעוניינים לשמור על אורח חיים בריא ולרדת במשקל. הליפו מקס הנה פורמולה המגיעה בכדורים - קפסולות קלות לבליעה או באבקה בטעם אפרסק, היא משלבת כמה רכיבים ייחודיים אשר מסייעים בהאצת תהליך שריפת השומנים.

 

חומצת השומן המכונה CLA מסייעת בבלימת האנזימים המעודדים אגירה של שומנים בתאים, מעודדת את תהליך שריפת השומן בזמן מנוחה ומסייעת בתהליך הירידה במשקל. בנוסף, הפורמולה משלבת תמציות פרי הגווארנה, קפאין ותמציות תה ירוק - נוגדי חמצון המסייעים בהאטת תנועת הרדיקלים החופשיים, מעודדים תנועתיות במערכת העיכול והמעיים ותומכים גם הם בתהליך הירידה במשקל. פורמולת הליפו מקס לצד פעילות גופנית מתונה ושמירה על תפריט מאוזן יסייעו לנו לשמור על גוף חטוב, בריא ולהגיע לרמת אחוזי השומן הייעודית בצורה הדרגתית ובריאה. הליפו מקס מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, בטוח לשימוש ואינו גורם לתופעות לוואי.


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן