רובנו כבר מודעים למרבית היתרונות של שורש הכורכום או יותר נכון לנוגד החמצון העוצמתי שיש בתוך השורש הנקרא כורכומין. מכיון ויש כל כך הרבה תוספי תזונה בקטגוריית הכורכום, כל כך הרבה מותגים, יצרניות ושמות, יש כמה דברים שחשוב מאוד לדעת כאשר בורחים תוסף כורכום מומלץ שכן ההגדרות השונות עלולות לבלבל אותנו. אז בחרנו לעשות לכם קצת סדר ולסייע לכם בתהליך הבחירה של תוסף כורכום מומלץ כדי שתבחרו את מה שהכי נכון לגוף שלכם.

 

דבר ראשון: מה ההבדל בין כורכום לבין כורכומין?

אז ההבדל הוא מובהק וחשוב להבין. הכורכומין הוא בעצם החומר שנותן לשורש הכורכום את הצבע הכתום העוצמתי שלו. בכדי לקבל את המינון שאכן יעזור לגוף שלנו, זה ממש לא מספיק לצרוך רק את השורש או רק את התבלין, עלינו לאפשר לגוף שלנו להספיג את נוגדי החמצון שבתוך השורש והם הכורכומנואידים שנמצאים בכורכומין.להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן
 

דבר שני: מהי אבקת כורכום?

אבקת כורכום היא בעצם שורש הכורכום רק באבקה. כלומר היא לא מכילה בכמויות מספיקות את הכורכומין ולכן תוספי תזונה עליהם כתוב אבקת כורכום, לא יספקו לנו את מרבית היתרונות ששורש הכורכום אמור לספק.

 

דבר שלישי: מה זה תמצית כורכום?

לעומת זאת, תמצית כורכום היא בעצם שם אחר לכורכומין. לכן, כאשר אנו בוחרים תוסף כורכום מומלץ עלינו לוודא שהוא מכיל תמצית כורכום ולא אבקת כורכום. תמצית הכורכום היא בעצם המיצוי הגבוה של אותם נוגדי חמצון.

 

איזה תוסף כורכומין מומלץ לקחת?

אז יש כמה דברים חשובים שיש לבדוק לפני שבוחרים תוסף כורכומין.

  1. לוודא שעל גבי תווית האריזה כתוב תמצית כורכומין או תמצית כורכום ולא אבקת כורכום.

  2. לוודא שריכוז הכורכומין גבוה- לפחות 95%.

  3. לוודא שהפורמולה משלב תמצית פפרין במטרה לשפר את הספיגה של הכורכומין בגוף.

 

מחפשים תוסף כורכום מומלץ - כורכומין ותמצית פפרין של נוטרי די - כורכומין TERRA

בכמוסה אחת של כורכומין טרה יש 95% כורכומין טהור במיצוי גבוה במיוחד ו2.5 תמצית פפרין מה שמבטיח ספיגה אופטימלית של הכורכומין בגוף. חברת נוטרי די פיתחה פורמולה מעולה של כורכומין על בסיס מחקרים המסייעת במניעה ובטיפול של מגוון מצבים גופניים. צריכה של תוסף כורכומין TERRA מסייע בחיזוק המערכת החיסונית, מייעל את פעילותה של מערכת העיכול והמעיים, תורם למראה עור בריא וחיוני, מסייע בהאטת תהליך ההזדקנות ומפחית את הסיכוי להיווצרות של דלקות וזיהומים מסוגים שונים.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן