תוסף כורכומין מורכב מחומר פעיל ועוצמתי בעל צבע צהוב דומיננטי, אותו מייצרים משורש הכורכום הידוע. מדובר למעשה באחד התבלינים הנפוצים ביותר במזרח הרחוק, בו משתמשים כבר אלפי שנים לריפוי, טיפול ומניעה של מחלות ובעיות שונות בגופנו. במזרח הרחוק סוגדים לכורכום והוא נפוץ בעיקר לטיפול במחלות מעיים ודלקות פרקים. בעקבות אין ספור מחקרים שבוצעו על צמח הכורכום, החלו בשנים האחרונות לייצר תוסף כורכומין בהרכבים שונים וייחודיים במטרה לרפא מחלות כבד, לאפשר תמיכה במערכת העיכול, לחזק את המערכת החיסונית ולאפשר לגוף אספקה חיצונית של נוגדי חמצון, המונעים התפחות של תאים סרטניים ומאפשרים לגוף להיווצרות של דלקות.

 

 

תוסף כורכומין נספג בגוף ביעילות ונמכר בכל רחבי העולם

 

תוסף כורכומין אותו מייצרים ברחבי העולם בעל אפקט עוצמתי נגד פטריות, דלקות וזיהומים שונים. תוסף כורכומין מצוין לטיפול בבעיות בדרכי הנשימה, מונע מחלות כרוניות ביניהן אלצהיימר, סרטן, סוכרת ודמנציה. כמו כן, תוסף כורכומין בעל אפקט חימום המניע את זרימת הדם בגוף ולכן הוא מומלץ עבור אנשים עם תפקוד לקוי של הכבד, של המעיים ושל מערכת העיכול. תוסף כורכומין פעיל במצבים בהם יש קושי לעכל את המזון או במצבים של עייפות כרונית. תוסף כורכומין מסייע לפיזור אחיד של חום הגוף ובכך תומך בתהליך העיכול וחילוף החומרים.

 

 

תוסף כורכומין - מחטא, מנקה ומטהר את הגוף מרעלים ומפסולת

 

בנוסף לכל היתרונות וסגולות המרפא שצויינו עד כה, תוסף כורכומין, מסייע לפעילות תקינה של מערכת הנשימה ואף מאזן אותנו מבחינה אנרגתית. מכיון שהוא עשיר בנוגדי חמצון רבים, במזרח משתמשים בו לריפוי ולטיפול בעיות של העור. הוא מאט תהליכי הזדקנות בעור, משפר את המרקם של העור ומעניק לו מראה בריא וחיוני.

 

לסיכום, תוסף כורכומין מומלץ לקבוצות רבות של אנשים, והוא ידוע כמשפר את איכות החיים שלנו באופן ניכר. לצורך הדוגמא, אנשים הסובלים מדלקות כרוניות קשות המלוות במפרקים נפוחים, כאבים חדים המקשים על התפקוד היומיומי, תוסף כורכמין מסייע להורדת הנפיחות, מונע התפחות של הדלקת ואף מפחית את הכאבים באופן ניכר.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן