בכדי שנוכל לרכוש תוסף כורכומין מומלץ עלינו קודם כל לעשות הבחנה בין שני שמות בתחום תוספי התזונה, הבריאות והאיזון הגופני שכולנו שומעים עליהם. כורכום וכורכומין. כורכום הוא השורש, הצמח שבעצם שייך למשפחת הג’ינג’ר וגדל בעיקר ביבשת אסיה. הצמח עצמו מגיעה לגובה של כ-4 מטרים ויש לו פרחים צהובים. את הכורכום (התבלין) מפיקים מהשורש עצמו, זאת לאחר שהוא עובר תהליכי טחינה וייבוש. לעומת זאת, הכורכומין הוא בעצם נוגד החמצון שמעניק לשורש הכורכום את הצבע הכתום החזק שלו.

 

ממש כמו שהליקופן מעניק לעגבניה את צבעה האדום. הכורכומין מכיל חומרים פעילים רבים המסייעים לגוף במגוון של תסמינים ובעיות רפואיות. אפשר להגדיר את זה ככה: הכורכומין הוא המיצוי של שורש הכורכום וכאשר מדברים על הסגולות של השורש, מדברים על הכורכומין שכן בכורכום (בתבלין) כמויות הכורכומין נמוכות וגופנו לא יקבל את מרבית היתרונות שהוא מספק.

 

 

אז למה כורכומין בכלל
 

אז ככה… לכורכומין יש תכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות במיוחד. הוא מסייע לטיפול במגוון של מצבים רפואיים דוגמת דלקות מעיים, שטפי דם, כאבי מחזור, כאבי שיניים, חוסר איזון של המערכת החיסונית ואף הוכח במספר מחקרים כמעלה את הרגישות של הגוף לטיפולים כימותרפיים ומסייע לבלום היווצרות של תאים סרטניים.להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן
 

 

מה עוד

הוא משמש כחומר לחיטוי פצעים קטנים ואף מומלץ למרוח אותו על עור פנים רגיש, שרוף (מהשמש) ומגורה (מסייע במצבים של אקנה). בנוסף הוא מוריד את רגישות המפרקים במצבים של כאבי מפרקים, מקל במצבים של כאבי בטן, משפר את תפקודה של מערכת העיכול, תורם להעלאת תפקוד המוח ומפחית את הסיכוי להיווצרות של מחלות לב, כלי דם ומחלות קוגנטיביות דוגמת אלצהיימר ודמנציה. ועכשיו אחרי שהבנו את ההבדל בין הכורכום לבין הכורכומין, זה הזמן להבין איך בוחרים תוסף כורכומין מומלץ.

 

רכישת תוסף כורכומין המיוצר על ידי חברה אמינה

יש המון סוגים של תוסף כורכומין בשוק ביניהם תוסף כורכומין TERRAשל חברת נוטרי די, תוסף כורכומין של פוקה, של אלכימיסט, נייצ’רס פרו ועוד. רכישת תוסף המיוצר על ידי חברה מוכרת לא רק יתרום לתחושת הביטחון שלכם אלא גם יאפשר לגוף שלכם להנות מכל היתרונות שציינו לעיל.

 

מה המיצוי של הכורכומין 
 

לאחר שהבנו את ההבדל בין כורכום לבין הכורכומין חשוב לבחון את תווית המוצר ולבחור בתוסף המכיל מיצוי גבוה של חומר הכורכומין. ההמלצה שלנו היא לבחור בתוסף המכיל מיצוי של בין 90%-95% מיצוי כורכומין.


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן