אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

Sep 2020 banner881x142 1

בחמש השנים האחרונות יותר ויותר אנשים צורכים תוסף מגנזיום מומלץ. מגנזיום נחשב למינרל החיים והוא משתתף במגוון עצום של תהליכים אנזימתיים בגוף. הנה כמה מהתפקידים החשובים שלו.


  1. מינרל המגנזיום לוקח חלק בתהליכים אנרגתיים רבים, בלעדיו החיים לא קיימים הוא בעצם מינרל שנמצא בתרכובת ה- ATP של התאים שלנו.

  2. מגנזיום מסייע בתהליך האיזון של מינרל הסידן בגוף, הם עובדים ביחד - הסידן אחראי על כיווץ השריר והמגנזיום על הרפייתו. מגנזיום מעודד את הכניסה של מינרל הסידן בתוך העצמות שלנו.

  3. מגנזיום מסייע בתהליך ייצור של ויטמין D.

  4. מגנזיום מסייע באיזון רמות לחץ הדם, משפר את הרגישות להורמון האינסולין ואף תורם לשמירה על רמות תקינות של מינרל הברזל.

אלו הם רק חלק מהתפקידים של המינרל מגנזיום, למעשה הוא משפיע על כל מערכות הגוף השונות.


חשיבותו של המגנזיום במניעה של מחלות


מינרל המגנזיום נמצא ברובו בעלים ירוקים, שקדים ואגוזים, בדגנים אך ברמה העקרונית יש קשר ישיר בין מחסור במגנזיום לבין היווצרות של מחלות כמו סוכרת, מחלות לב וכלי דם, לחץ דם גבוה ועוד. אמנם בבדיקת דם רגילה לא ניתן באופן מובהק להבין אם חסר או לא חסר לנו מגנזיום בגוף שכן מדובר במינרל תוך תאי, אבל כן אפשר לנבא על ידי ביצוע בדיקת דם האם קיים או לא קיים מחסור.


ממה נובע מחסור במגנזיום?


אחת הסיבות המרכזיות לכך שיותר ויותר אנשים מפתחים מחסור במינרל היא משום שהמים שאנו שותים הם מים מותפלים, מים דלים במינרל. סיבות נוספות יכולות להיות קשורות למחלות ספיציפיות, נטילת תרופות באופן קבוע הפוגעות בספיגה של המינרל, חוסר איזון במינרלים בגוף כתוצאה מפעילות גופנית עצימה המעודדת הפרשה של המינרל בזיעה, הריון, תזונה לא מאוזנת דלה בדגנים מלאים ועוד…


הפתרון - תוסף מגנזיום מומלץ


מכיוון ומחסור במגנזיום עלול להוביל להיווצרות של מגוון תופעות לוואי, תסמינים ואפילו לעלות את הסיכוי למחלות מסוימות, מומלץ ליטול תוסף מגנזיום. חברת נוטרי די פיתחה פורמולה ייחודית המאפשרת למינרל המגנזיום להיספג בצורה טובה בגוף וכך למנוע מצב של מחסור.


להזמנה ישירה של מגנזיום - לחצו כאן

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר