מה לא נאמר על אומגה 3 - היא מסייעת בשיפור הזיכרון, חדות המחשבה ומונעת את הסיכוי להיווצרות של בעיות קשב וריכוז, עוזרת במצבים של תסמיני גיל המעבר, מומלצת עבור ספורטאים, תומכת בתהליך הירידה במשקל ובריאה לעור, לשיער ולציפורניים, מסייעת להפחית את הסיכוי להיווצרות של גידולים סרטניים ואלו הם רק חלק קטן מיתרונותיה של חומצת השומן המדוברת ביותר בשנים האחרונות.

 

החשיבות של נטילת תוסף אומגה 3

את חומצת השומן הגוף לא מסוגל לייצר בעצמו ולכן אנו מקבלים אותה מהמזון אותו אנו צורכים. היא קיימת בעיקר בדגי מים קרים כמו סלמון, פורל, סרדינים, מקרל וטונה אך כדי לקבל כמות מספקת שלנו עלינו לצרוך דגים באופן קבוע משהו כמו 2-4 פעמים בשבוע. יחד עם זאת, אומגה 3 נמצאת גם בזרעי פשתן, זרעי ציה ואגוזי מלך.

 

איך בוחרים תוסף אומגה 3?

אם הומלץ לכם לצרוך אומגה 3 מסיבות שונות או שאתם מעוניינים לצרוך אותו על בסיס יותר משם שאתם מבינים עד כמה הוא חשוב ותורם לבריאות הגוף, חשוב להבין כי כאשר מזכירים את התוסף הזה, הכוונה כאן היא לשתי חומצות שומן - EPH ו- DHA. בעוד ה- DHA מסייעת לתהליכים קוגנטיביים ומומלצת למשל לילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות קשב וריכוז, לאנשים הסובלים מחרדה או דיכאון ולמבוגרים עם סיכויים לחלות באלצהיימר, חומצת השומן EPHעוזרת לשמור על מערכת כלי הדם ובריאות הלב, כך מפחיתה את הסיכוי לחלות במחלות לב וכלי דם מסוגים שונים. DHA חיונית גם לנשים הריוניות בשל העובדה שהיא מסייעת בתהליכים התפתחותיים הקשורים לעובר, בעלת תפקיד מבני בקרום תאי המול ומשפרת את יכולות התקשורת בין חוץ לפנים התא. 

 

תוסף אומגה 3 מומלץ

ההמלצה הינה לצרוך תוסף אומגה 3 המשלב בין רכיב שמן דגים, אומגה מרוכז, חומצת השומן EPH וחומצת השומן DHA. בנוסף, חשוב לוודא שהתוסף אותו אתם רוכשים אינו עובר תהליכי חימום וכי לא מוספים לא כל מיני כימיקלים אשר פוגעים במיצוי של חומצות השומן.

 

נמצא כי תוסף אומגה 3 של נוטרי די הוא המומלץ ביותר

תוסף אומגה 3 של נוטרי די מכיל ריכוזים גבוהים של חומצות השומן מסוג אומגה 3 יחד עם רכיב שמן הדגים שהוא בעצם הריכוז הטבעי ביותר של חומצות השומן הללו. הוא אינו עובר תהליכי חימום, לא מוסיפים לא שום חומרים או כימיקלים ומסייע בהפחתת תהליכים דלקתיים, בשיפור הגמישות המחשבתית ואף יעיל במניעת אלרגיות למזון. תוסף אומגה 3 של נוטרי די אותו מומלץ ליטול על בסיס יומי קבוע יסייע בשיפור הבריאות והאיזון הגופני.