מעל 60% מאוכלוסיית העולם המערבי סובלים מדלקות בגוף המלוות בכאבים כרוניים ותסמינים רבים נוספים. הכורכום, אותו שורש ממנו מייצרים את אחד התבלינים המוכרים לנו ואנו עושים בו שימוש למגוון של מתכונים.

בתוך הכורכום יש חומר המכונה כורכומין והוכח באינספור מחקרים כמרפא דלקות טבעי.

לא רק שהכורכום עוזר למנוע, לטפל ולרפא דלקות פרקים הוא גם מומלץ לטיפול במחלות הקשורות לכלי הדם, בעיות עור, מחלות כבד, כאבי ראש, מחלות ריאה ובעיות במערכת הנשימה, בעיות במערכת העיכול ואפילו יעיל למניעת היווצרות של תאים סרטניים והוכח כטיפול מוצלח התומך בחולים המטופלים בכימותרפיה.

נדרש להצטייד במחברת מלאה בדפים ריקים בכדי לכתוב על כל סגולותיו של הכורכום ועל היתרונות הרבים שהוא מספק לגופנו. למעשה, הוכח כי שילוב של כורכום בתפריט או נטילת תוסף תזונה כורכום באופן קבוע מסייעת לשפר את רמות האנרגיה בגוף ומפחיתה את הסיכוי להיווצרות של מגוון מחלות.

איך הכורכום מסייע בטיפול בדלקות

יש הבדל בין דלקות כרוניות לדלקות אקוטיות. למעשה, התהליך הדלקתי הוא מנגנון הריפוי הכי חשוב שיש בגוף האדם. ללא תהליך דלקתי שנוצר, אין איחוי.

מנגנונים חיסוניים הנמצאים בתוך כלי הדם שלנו, הם אלו המעוררים את התגובה הדלקתית. המערכת החיסונית מפרקת את הגורמים שמייצרים את הדלקת וחדרו לכלי הדם, מבצעת ניקוי ואז מתחיל איחוי רקמות.

להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן

מהם הסימנים של דלקת

הסימנים הם בעצם מנגנון הגנה של הגוף והם לרוב מלווים באדמומיות, חוסר גמישות או קושי בתנועה, כאבים, נפיחות.

העניין עם כורכום זה שהוא בעצם מכיל חומרים המסייעים לנטרל את תהליך היווצרות הדלקת. החומרים שבו למעשה מעכבים אנזים המכונה ציקלואוקסיגנאז שמעודד היווצרות של תהליכים דלקתיים וסרטניים בגוף שלנו.

כורכום תבלין שורש וקפסולות על שולחן עץ

צריך לשים לב להבדל בין תוסף תזונה כורכום לתוסף תזונה כורכומין

חשוב להבין כי אותן סגולות נמצאות בתוך השורש, בחומר שכאמור נקרא כורכומין. לכן, כאשר אנו רוכשים תוסף כורכום, עלינו לבדוק את הריכוז של הכורכומין בתוך הקפסולה ולראות כי יש מיצוי גבוה של למעלה מ- 90 אחוזים.

תוסף תזונה כורכום או ליתר דיוק תוסף כורכומין מומלץ: טרה של נוטרי די

מדובר בתוסף כורכומין מובחר אשר מיוצר בתהליך ייחודי בו שמים דגש לא רק על תהליך הייצור, אלא על תהליך האיסוף של השורש. כורכומין טרה מכיל 95% כורכומין ונחשב לבעל ריכוז גבוה המאפשר רמת ספיגה אופטימלית.

הכורכומין של נוטרי די עומד בתקנים מחמירים והוכח כמסייע בריפוי ומניעת דלקות, מסייע באיזון רמות הכולסטרול בדם. תומך בחיזוקה של המערכת החיסונית ובכל סגולות רפואיות רבות נוספות.

להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן