הכורכום הוא שורש הידוע מזה שנים רבות כאחד, בעל סגולות מרפא חזקות, המסייעות לטפל בנו כמעט בכל מצב; מבעיות עוד ועד למחלות לב והפרעות עיכול.

עדות המזרח משתמשות בשורש הכורכום עד היום, כדי לטפל במצבים רפואיים שונים. בשנים האחרונות, מחקרים של רפואת המערב אמתו את הסברה וכיום ידוע כי הכורכום אכן מסייע להתמודד עם שלל מצבים בריאותיים. מה שמעניק לכורכום את כוחו הוא הכורכומין – החומר הפעיל של שורש הכורכום, אשר מעניק לו את צבעו הזהוב.

יתרונות הכורכומין

  • מסייע למערכת החיסונית בעבודתה – הכורכומין הוא אנטי-בקטריאלי, אנטיספטי ואנטי-דלקתי, כך שהוא מסייע למנוע שכפול של מזיקים בגופנו. הפעולה הזו מסייעת למערכת החיסון לאגור כוחות ולהצליח לטפל בגורם, לפני שהוא יוצא מכלל שליטה ומשפיע על גופנו לרעה.

  • מנקה את גופנו מרעלים – הכורכומין מסייע לחזק את הכבד שלנו, לנקות אותו מרעלים ולגרום לו להפריש יותר אנזימים ומיצי עיכול, אשר תורמים לניקוי כלל מערכת העיכול ובעיקר המעיים. ככל שמערכת העיכול מתנקה מהר יותר, כך גופנו מצליח לנקות את שאר הגוף מהר יותר, שכן רוב הפסולת יוצאת דרך מערכת העיכול.

  • מסייע לחזק את המערכת החיסונית – עיקר המערכת החיסונית שלנו נמצא במעיים. לכן, כאשר המעיים נקיים, מערכת החיסון יכולה לפעולה בצורה אופטימלית.

תוספי תזונה כורכום – יתרונות:

  • עשירים בכורכומין – תוספי תזונה כורכום של כורכומין, נוצרים על ידי תמצית הכורכומין ומכילים בעיקר כורכומין. כאשר אנו אוכלים כורכום כתבלין, אנו נוטים לערבב אותו עם הרבה מזונות כתבשיל, מה שמשפיע על איכות הספיגה שלו. בנוסף, הכורכום עצמו לא מכיל ריכוז גבוה של כורכומין. לכן, אם אנו שואפים ליהנות מההטבות הבריאותיות של הכורכומין, כדאי לנו לשקול ליטול תוספי תזונה כורכום של כורכומין.

  • תהליך ספיגה יעיל יותר – מטרתם של תוספי תזונה כורכום, היא שייספגו כיאות בגופנו. לכן, רובם מכילים רכיבים המגבירים את איכות הספיגה של תוספי תזונה כורכום , כגון פפרין – החומר הפעיל של הפלפל השחור.

בנוסף, כאשר אנו נוטלים תוספי תזונה כורכום, אנו נעשה זאת לרוב עם כוס מים ולא יותר. באופן זה, הכורכומין נספג ביעילות בגופנו, משום שהוא מתעכל לבדו.


להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן