אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

כף עץ עם תבלין כורכום ושורש כורכום ליד

למה משמש הכורכום ומהם סגולותיו?

שורש הכורכום הוא שורש בצבע כתום בוהק, בעל קליפה חומה, שבאפשרותנו לגדל כל השנה. אנחנו מכירים את הכורכום היטב מהמטבח ההודי או המטבח המרוקאי, שמזה שנים נהגו לטחון את שורש הכורכום או לקצוץ אותו ולהוסיף אותו לתבשילים רבים.

מעבר לטעמו הייחודי, הכורכום הוא אף שורש בעל סגולות מרפא רבות. לכן עדות המזרח נהגו להיעזר בו גם לשם ריפוי; מכאבי בטן, עצירות או שלשולים ועד ליובש בעור.

סגולות המרפא של הכורכום, הן הודות לחומר הפעיל בו, הכורכומין, אשר אף מעניק לו את צבעו הזהוב. הכורכומין עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון רבים, המסייעים להאיץ את תהליך ההחלמה שלנו משלל מחלות ולטפל בבעיות שונות בגופנו. הכורכומין אף תורם לייעול תפקודם של תהליכים רבים בגופנו, הודות לנוגדי החמצון.

מאיפה ניתן לרכוש תוספי תזונה כורכום או כורכומין:

כיום קיימים בשוק תוספי תזונה כורכום מרובים וכמובן, שבאפשרותנו לפנות לכל חנות טבע, חנות ירקות אורגניים או למחלקת הירקות בסופר שלנו, כדי למצוא שורש כורכום טרי.

זה נכון לומר שאם אנו אוכלים כורכום, אנו בהחלט סופגים כורכומין. עם זאת, הכורכום איננו מכיל כמות גדולה מאוד של כורכומין. בנוסף, יש לציין כי כורכומין לא נספג בצורה יעילה משורש הכורכום או על ידי תוספי תזונה כורכום, עקב העובדה שהכורכום מכיל רכיבים רבים, המשפיעים על איכות הספיגה. כאשר אנו אוכלים כורכום בצורתו הטבעית, אנחנו בדרך כלל מעכלים אתו מזונות רבים נוספים, שכן הוא רק תבלין אחד בתבשיל מאוד גדול.

כיום, ניתן למצוא תוספי תזונה כורכום המכילים כורכומין או תוספי תזונה של כורכומין, המכילים ריכוז גבוה של כורכומין. תוספי תזונה כורכומין אף מועשרים ברכיבים שייעלו את איכות הספיגה של הכורכומין בגופנו, כגון הפפרין (החומר הפעיל של הפלפל השחור).

להזמנה ישירה של כורכום - לחצו כאן

תגיות:

269x1004

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר