כורכומין הוא חומר פעיל ונוגד חמצון, המופק משורש הכורכום, הנפוץ בעיקר במטבח המרוקאי וברפואה המזרחית. הסינים וההודים מאמינים מזה שנים רבות, כי הכורכומין טומן בחובו סגולות מרפא איכותיות, שאימא טבע רקחה, כדי להעניק לנו שפע של בריאות ללא כימיקלים או תופעות לוואי.

היתרונות של תוספי תזונה כורכומין

  • מחזקים את מערכת החיסון – הכורכומין הוא נוגד חמצון, אשר מחזק את המערכת החיסונית שלנו ומסייע לה להתמודד עם מחלות, דלקות ופטריות למיניהם.
  • אנטי-בקטריאליים, אנטי-דלקתיים ואנטי פטרייתיים – הכורכומין מעכב את תהליך השכפול של המזיקים בגופנו, מה שמותיר דיי זמן למערכת החיסון להשתלט על המצב ולהתמודד עם המטרד, עוד לפני שהוא מצליח להתרבות בגוף.
  • מאיצים את תהליך העיכול – הכורכומין מסייע להגביר את הפרשת מיצי העיכול ומחטא את הגוף מפני חיידקים או וירוסים, אשר עלולים לפלוש למערכת העיכול ולהאט את המטבוליזם.
  • שומרים על הלב וכלי הדם – הכורכומין מנקה את כלי הדם מכולסטרול ועל ידי כך, מפחית את הסיכויים להיווצרות של קרישי דם בגופנו.
  • מאטים את תהליך ההזדקנות של העור – הכורכומין מסייע להאיץ את פעילותו של הכבד, מה שתורם להזנת העור בלחות. על ידי כך, העור שלנו מקבל גוון בוהק וצעיר.

להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן

תוספי תזונה כורכומין – איכויות ספיגה:

כיום, ידוע כי על ידי בליעה, נספגים בין 40% ועד ל- 85% של כורכומין בגופנו לכל היותר, כאשר מדובר במזון. עקב כך, כאשר אנו מעכלים, כורכומין כתבלין, מומלץ לצרוך אותו בנוסף למזונות שומניים, המסייעים להגביר את ספיגתו.
כדי שנהנה מספיגה אופטימלית של הכורכומין על ידי תוספי תזונה, רוב החברות מייצרות כמוסה משולבת; המכילה כורכומין ופפרין.
פפרין הוא החומר הפעיל של הפלפל, אשר ידוע כי משפר את תהליך הספיגה של הכורכומין, דרך קבע.
ספיגת הכורכומין אף משתפרת בנוכחותו של הברומליין - אנזים המופק מהאננס, אשר מסייע לייעל את תהליך העיכול של גופנו. הברומליין הוא אנטי-דלקתי ואפילו יכול להשפיע על פירוקם של גידולים סרטניים ומניעתם, בשל יכולתו למנוע מטסיות הדם של גופנו, להיצמד אחת לשנייה.

תוספי תזונה כורכומין – נוגדנים אנטי-דלקתיים

כאשר הגוף שלנו מפתח זיהום, דלקת או מחלה, מופעלת בגוף תרכובת חלבונית מסוימת (NF-kappaB), המסייעת לשכפל את הדלקת ולסייע לה לצמוח ולהתפתח. מחקרים רבים מאמתים כי הכורכומין עוצר את פעילותה של התרכובת החלבונית ועל ידי כך, מסייע לטפל בדלקות כרוניות ואף למנוע אותן לחלוטין. הכורכומין אף תורם למניעה של גדילה של תאים סרטניים בגוף


להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן

תוספי תזונה כורכומין מומלצים:

  • כורכומין Terra:

תוסף הכורכומין היעיל מסייע להתמודד עם מחלות בכבד, מנקה את כלי הדם מכולסטרול, מאיץ את מחזור הדם ומונע הקרשות דם. כמובן שהוא גם מסייע להאיץ את תהליך העיכול בגוף ולשפר את תפקודה של המערכת החיסונית.
כורכומין טרה מיוצר על ידי חברת Nutri-D, לפי תקן GMP ובאישור משרד הבריאות. התוסף הספציפי הזה מכיל 95% של כורכומין טהור – ריכוז של פי 24, לעומת כורכום רגיל. בנוסף, נשא הספיגה שלו הוא פפרין – החומר הפעיל של הפלפל, אשר ידוע כי מייעל את תהליך הספיגה של הכורכום, באופן טבעי.

  • כורכומין – אלכימיסט:

הכורכומין אף מסייע להאט את תהליך ההזדקנות, מאיץ את חילוף התאים בעור ומסייע לייעל את תהליך חילוף החומרים במוח ובגוף שלנו.
הכורכומין של אלכימיסט אף הוא מכיל 95% של כורכומין. הוא מכיל את הפפרין, החומר הפעיל של הפלפל, שיסייע לו למטב את הספיגה של הכורכומין בתאים שלנו.
בנוסף, הכורכומין של אלכימיסט מכיל פוספוליפידים, המסייעים לשפר את תהליך הספיגה של הכורכומין בתא. התוסף אף מונה את הברומלין והקוורציטין, התורמים להגנה על הגוף מפני דלקות ולהאצת תהליך העיכול בגוף.

להזמנה ישירה של כורכומין TERRA - לחצו כאן