מי הם המתמודדים אשר יבחרו למר אלפא 2019 - זאת ההזדמנות האחרונה להכיר אותם

רגע לפני האירוע הרשמי של נוטרי די ספורט, בו יבחרו הגולשים ופאנל השופטים את מר אלפא לשנת 2019, הזדמנות אחרונה להכיר מקרוב את המתמודדים ולקחת חלק באירוע המרכזי של השנה.

תחרות מר אלפא של חברת נוטרי די ספורט מתקרבת לרגע האמת - הזוכה המאושר יבחר בדוכן של נוטרידי ספורט בתחרות מר ישראל של איגוד נאבבא על ידי צוות השופטים דני קגנוביץ' - מר עולם, מר יוניברס , IFBB PRO וסער סוכר - מר ישראל ואלוף אלופים במן פיזיק. למי אתם חושבים שהכי מגיע לקבל את גביע אלפא ואת הפרס? תכירו אותם ורוצו להצביע:


מישה סבלייב

מישה סבלייב

גיל: 35

משקל:72 ק"ג

אחוזי שומן: 4%

כמה זמן מתאמן: 10 שנים

איך התחלת להתאמן? התחלתי להתאמן כשהייתי במרכז גמילה מסמים ואלכוהול. הייתי סגור במסגרת סגורה והתחלתי לעשות כושר, שקלתי 50 קילו. התחלתי להתפתח ולגדול, ראיתי שאני משתפר. זאת הייתה תקופה שנפרדתי מבת הזוג שלי והיה לי הרבה זמן פנוי, זה נתן לי סדר יום ומשמעת. נרשמתי לתחרות הראשונה ומשם המשכתי.

למה נרשמת לתחרות מר אלפא? אני מתחרה בתחרויות כבר הרבה זמן, עכשיו חזרתי מלהניף את דגל ישראל באיטליה. ראיתי שעושים מכרז, והפרס קרץ לי מאוד. אין יותר מדי תמיכה בספורטאים בתחום הזה בארץ, אז אבקת אלפא לשנה שלמה זה משהו שמאוד יכול לעזור לי.

מה עושה בחיים? אני מדריך במרכז גמילה.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים? האמת? אין לי מושג. הכול אפשרי, מנרקומן שחי ברחוב הפכתי לשלוש פעמים אלוף אירופה.

 

אור מגדסי

אור מגדסי

גיל:
24

משקל: 83 ק"ג

אחוזי שומן? 4%

כמה זמן מתאמן: 3 שנים באופן מקצועי בספורט מגיל 7

איך התחלת להתאמן? בתור ילד הייתי משחק הרבה כדורסל, אחרי זה עברתי לאתלטיקה קלה. משם עברתי לחדר כושר כשהבנתי בעצם שאין יותר מדי תמיכה באתלטיקה קלה.

למה נרשמת לתחרות מר אלפא? בתור ספורטאי אני צורך הרבה תוספי תזונה, זה בהחלט משהו שיכול לעזור לי מבחינה כלכלית. ובעתיד אולי אפילו להיות ספונסר, כמישהו שלא חדש לעולם התחרויות.

מה עושה בחיים? אני מאמן כושר מוסמך, למדתי בווינגייט. זה המקצוע הכי טוב בעולם.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים? בתקווה ובשאיפה של לפתוח חדר כושר משלי, אולי אפילו רשת מועדוני כושר. זאת השאיפה וכמובן ברמה המקצועית להתחרות בתחרויות הכי יוקרתיות בעולם ולהמשיך להתקדם ולהתפתח.

 

דורון דניאלוב

דורון דניאלוב

גיל:24

משקל: 73 ק"ג

אחוזי שומן: 5%

כמה זמן מתאמן: 3 שנים באופן מקצועי

איך התחלת להתאמן? תמיד הייתה לי תשוקה מאז שהייתי קטן, כל החיים שלי סבבו סביב אומנויות לחימה, פיתוח גוף. התחלתי באמת לעסוק בתחום בצורה מקצועית כשהבנתי את הפוטנציאל שלי. התחרות הראשונה שהשתתפתי בה הייתה ביום חמישי האחרון, לקחתי מנס פיזיק מקום ראשון.

למה נרשמת לתחרות מר אלפא? זה חלק מעולם התחרויות כמובן, וגם בשביל הפרס שזה משהו שלא בא ברגל.

מה עושה בחיים? כרגע אני מאבטח, מאמן כושר אישי ועוסק בהכוונה וייעוץ. אני מוסמך כמאמן כושר אישי מטעם ביה"ס למקצועות הספורט באשקלון. סיימתי את הקורס בינואר, והלכתי על זה.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים? אין לי משהו ברור עדיין, אבל מאמין תמיד שזה יהיה קשור לעולם הספורט. למצוא לעצמי פינה חמה עם אישה וילדים גם, ולהתקדם מקצועית גם בעולם פיתוח הגוף והתחרויות.

 

אסף מגנזי

אסף מגנזי

גיל: 23

משקל: 96 ק"ג

אחוזי שומן: 6%

כמה זמן מתאמן? עשר שנים, מגיל 13

איך התחלת להתאמן? הבר מצווה שלי נערך בכפר המכביה, וכשאתה עושה שם בר מצווה אתה מקבל מנוי חינם לחדר כושר. הייתי ילד שמנמן עם ביטחון עצמי נמוך. כשהתחלתי, שמעתי שחבר שלי משתמש באבקות חלבון. חקרתי את הנושא באינטרנט וקפצה לי תמונה של בודי בילדר, איך שראיתי את התמונה הראשונה החלטתי שככה אני רוצה להיות ומאז זה החלום שלי.

למה נרשמת לתחרות מר אלפא? התחלתי להתחרות עם הזמן. הייתי מתאמן עם יוני האנה, נשיא האיגוד. ובגיל 21 בערך הוא סיפר לי על התחרות של האיגוד, זאת הייתה השנה האחרונה שלי בנוער וכדאי שארשם. בהתחלה לא התלהבתי כי אהבתי להתאמן אבל לאו דווקא לעלות על במה. אבל הוא שכנע אותי, הלכתי אחריו. ומאז אני בתחרויות.

מה עושה בחיים? אני מאמן כושר ויועץ תזונת ספורט. למדתי במכון ווינגייט תזונת ספורט וגם קורס מאמנים והנחיית סדנאות אורח חיים. זה תחום שאני מאוד אוהב, המטרה שלי זה ללמוד כמה שיותר, כדי לתת מענה מקצועי למגוון סוגיי אוכלוסיות, למתאמנים שלי ולעוקבים שלי ברשתות החברתיות.

איפה אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים? ממשיך במה שאני עושה, מתחרה בחו"ל בתחרויות הגדולות ובעל עסק לאימונים משלי, חדר כושר קטן ואינטימי משלי.

 
חי גור

חי גור

גיל: 21

משקל: 85 ק"ג

אחוזי שומן: 6%

כמה זמן מתאמן? ארבע וחצי שנים.

איך התחלת להתאמן? התחלתי כילד רזה במשקל 44 ק"ג. התחלתי כילד שמחפש לעלות במשקל ומשם התאהבתי בכל התחום עד לרמה של אובססיה לעליה של מסת שריר. בכלל, אם מדובר בתזונה נכונה, או לא לפספס אימונים גם אם זה בא על חשבון הלימודים. הייתי יוצא באמצע שיעור כדי להתאמן ולשמור על הזמנים של הארוחות.

למה נרשמת לתחרות מר אלפא? כדי לנצח!

מה עושה בחיים? נכון להיום אני מדריך בחדר כושר ועובד בתור מלקט בעבודה מועדפת.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים? מתקדם הכי רחוק שאפשר ועושה הכול כדי להיות הטוב ביותר שאצליח להיות.

 
אורי שלם

4a
גיל:
35

משקל: 85 ק"ג

אחוזי שומן: 14%

כמה זמן מתאמן: 17 שנים

איך התחלת להתאמן? התחלתי מסיבות רפואיות. לפני הצבא מצאו אצלי כולסטרול גבוה. לא רצו לגייס אותי לצבא בגלל זה, לכן הייתי צריך להתנדב לשירות. התחלתי להתאמן ולשמור על תזונה ואורח חיים בריא. פיתוח הגוף הגיע עם הזמן.

למה תחרות מר אלפא? התחלתי את עולם התחרויות לאחר הרבה מאוד השקעה והתמקצעות. השתתפתי בתחרות לשם החוויה וזכיתי במקום השלישי. לפני כשנה וחצי השתתפתי שוב כדי לאתגר את עצמי ולחוות שוב את החוויה. התחרות של מר אלפא מציעה קודם כל פרס מאוד שווה, החשיפה כמובן והחוויה.

מה אתה עושה בחיים? היום אני רואה חשבון במשרה מצאה, מאמן כושר אישי ואבא לשני ילדים מקסימים.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים? אני אהיה בן ארבעים. אולי אחליט להשתתף בתחרות נוספת ןאז אהיה בקטגוריית המאסטרים, מי יודע...