סיקור אירוע השנה בטקס הרשמי של מר ישראל

רשימת המועמדים המרשימה, היקף ההצבעות חסר התקדים, את מי בחר הקהל ומי היה המנצח הגדול, יצאנו לסקר את התחרות השנתית של מר אלפא
WhatsApp Image 2018 10 18 at 19.31.02 ConvertImage 1תחרות פיתוח הגוף הגדולה בישראל של אירגון נאבבא ברשות יוני האנה,  התקיימה ב 18.10 באולם דוהל בתל אביב. מדובר באירוע דו שנתי שמקבץ אליו את כל בכירי הבודי בילדרים בישראל, לתחרות שכל כולה מסת שריר. מה שקדם לאירוע היה התחרות הרשמית של חברת נוטרי די, אשר לאחר מסע מתוקשר וחסר תקדים בגודלו, עם אלפי הצבעות, מתמודדים, סיקורים ודיונים מקצועיים, קיימה את גמר מר אלפא - התחרות המתוקשרת והנצפית ביותר.

נוטרי די, האחראית על מוצרים רבים בינהם אבקת החלבון אלפא, שמדורגת כיום במקום הראשון בתחום אבקות החלבון, השיקה באירוע את טעם האייס קפה המחודש שלה בטקס חגיגי, שלא היה כדוגמתו מעולם בישראל.
IMG 20181105 WA0000


התחרות התחילה בבית עם הצבעת הגולשים ומספר רב של מתמודדים שהתחרו על אלפי הקולות, כאשר לגמר הגיעו שני פיינליסטים- אסף מגנזי ואור מגדסי, שני מתמודדים צעירים (אסף בן 23 ואור בן 24) אך מנוסים, עם קילומטראז' לא קטן בעולם פיתוח הגוף התחרותי.

הפיינליסטים שהגיעו לתחרות מלווים בבני משפחה, קהל מעריצים, קהל סקרנים וגם שאר מתחרי התחרות התגודדו כולם מסביב לבמה של נוטרי די, שהובילה את האירוע המרכזי של מר אלפא- תחושה שרק הלכה והתחזקה לנוכח הפרזנטורים והשופטים של אלפא, הלא הם סער סוכר- מר ישראל ודני קגנוביץ'- מר עולם, אלוף האלופים ומר אולימפיה בכבודו בעצמו.

WhatsApp Image 2018 10 20 at 08.29.37


ברגע האמת, אסף לבוש בציצית (כמיטב המסורת מבית אסף מגנזי) ואור מגדסי בלוק תל אביבי לקחו את הבמה. לפי דני קגנוביץ' " מדובר בשני פיינסליסטים ברמה מאוד גבוה שגם התחרו באותה הקטגוריה בתחרות המרכזית של נאבבא, אז הבחירה הייתה מאוד קשה.

שניהם היו בפיזיק מעולה, מוכנים לחלוטין לתחרות והכי מקצועיים שיש, אז החלטנו לשפוט אותם לפי הכללים של התחרות הרשמית ובאמת הם עשו לנו את הפוזות הרשמיות ברמה הכי גבוהה שיש".

IMG 20181105 WA0007

שלב הגמר התחיל בעצם כששני המועמדים עלו לבמת האלפא, הורידו את הבגדים, כל אחד בתורו ונתנו פוזות אחת אחרי השניה. בשלב הזה דני שהנחה את האירוע ביקש מהמועמדים לשנות פוזות והקהל (שבו נצפה אפילו מר עולם ויו"ר נאבבא ישראל, מר יוני האנה בכבודו ובעצמו), הגיע לשיא ההתרגשות.

דני וסער פנו לא פעם ולא פעמיים לקהל שהתאסף, לבחור את המנצח, וכך, למרות הפער הניכר בגודל ( אסף ענק במשקל 94 קילוגרמים, והמתמודד הגדול ביותר בתחרות), שמו של אור נשמע מכל עבר.

לפי סער סוכר, "אור הגיע עם החיטוב המושלם עד לרמת הגידים. השרירים שלו היו יותר בולטים והגוף שלו היה הרבה יותר יבש ולמרות שלאסף יש יותר עוקבים והוא מופיע בסרטים ויש לו קהל מעריצים, אפילו שרציתי אולי שהוא ינצח דווקא בגלל זה, חד משמעית לאור הגיע יותר".

IMG 20181105 WA0002


לאחר התייעצות קלה שכללה לא יותר ממבט הסכמה ולקול תשואות הקהל, אור מגדסי זכה בתחרות מר אלפא ובאספקה של שנה שלמה של אבקת החלבון באירוע שהועבר בלייב וצולם ע"י דני קגנוביץ' היישר לעמוד הבית של נוטרי די ספורט. נראה שזאת הייתה הבחירה הנכונה, כי מאוחר יותר הוא גם זכה בתואר אלוף האלופים של נאבבא ישראל.

MR ALFA

IMG 20181105 WA0003

Banner Alfa