תכנית הרזיה מתארת מערך שלם, שיסייע לנו להשיל את הקילוגרמים הלא רצויים מגופנו. כדאי לנו להתכונן מראש לכל תכנית הרזיה, שכן הן ידרשו מאיתנו זמן, כוח רצון והתמדה, שלא תמיד פשוט לסגל במהירות.


כיצד נעמוד בכל תכנית הרזיה:

• נבין מה כורך התהליך – תכנית הרזיה מצריכה מאיתנו שינוי דראסטי באורח-החיים שלנו: מעתה ואילך, יהיה עלינו ללמוד לאכול בריא, לבצע פעילות גופנית ולישון בין 7 ל- 9 שעות בלילה. כדאי לנו לקרוא באריכות אודות תכנית הרזיה אחר תכנית הרזיה, עד שנמצא את זו שמתאימה לנו ביותר.

• חשיבות הפעילות הגופנית – גם אם תכנית הרזיה שבחרנו לא הזכירה פעילות גופנית בתפריט שלה, כדאי לנו לשלב אותה באורח-החיים שלנו: פעילות גופנית מסייעת להאיץ את תהליכי שריפת השומנים של גופנו, מייעלת את תהליכי העיכול, ניקוי הרעלים וניקוי מחזור הדם, תורמת לגופנו אנרגיה ומסייעת לנו לחוש רגועים ומאושרים יותר, על ידי הפרשת מוליכים עצביים שונים. כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית מרובה, כדאי לנו לשלב בתזונה שלנו כמות מתאימה של חלבונים ואף לשקול לשלב בתזונה הזו אבקות חלבון.

• נכונן מראש – כדי להצליח ולהתמיד בכל תכנית הרזיה, ראשית עלינו להתנתק מההרגלים הישנים שלנו: נזרוק את כל המאכלים הלא בריאים ונמלא את הבית בבריאות.

• נסתגל בהתאם – כדי להצליח ולנהל תכנית הרזיה חדשה, כדאי לנו לנסות ולמנוע תסכולים מבעוד מועד: לכן נשב עם עצמנו ונחפש ארוחות טעימות, נכין אותן מראש לכל השבוע ונדאג לסדר אותן בהתאם. לכן נקבע אימונים מראש, כך שיתאימו כמו כפפה ללוח-הזמנים העמוס שלנו. אף כדאי לנו לשקול להפחית מהעומס הקבוע שלנו במשך שבוע-שבועיים, כדי לאפשר לעצמנו להתרגל לשינוי.

• תוספי תזונה וכדורי הרזיה טבעיים – כדי לייעל כל תכנית הרזיה, כדאי לנו לשלב תוספי תזונה וכדורי הרזיה טבעיים ובריאים, שימריצו את תהליכי שריפת השומנים בגופנו, יימנו הצטברויות מחודשות של שומנים ויתרמו לגופנו אנרגיה.

Super Food Diet Banner new1