תפוחים - הרבה יותר ממה שחשבתם !
 

מה הקשר בין אכילת תפוחים ליחסי מין כמו בסרטים?

מה לא נאמר עליהם כבר???

הם עוזרים לנו לרדת במשקל, מעולים לאנשים הסובלים מעצירות בשל כמות הסיבים הגבוהה שהם מכילים, מומלצים לאנשים עם רמות גבוהות של סוכר בדם, מנקים את השיניים באופן טבעי ואפילו מפחיתים כאבי ראש ומיגרנות. אך האם ידעתם שאכילת תפוחים עלולה גם להפוך את חווית יחסי המין שלכן לעוצמתית, מספקת ומהנה הרבה יותר?

 

מתוצאות של מחקר עולה כי אכן קיים קשר בין אכילה תפוחים לבין חיי מין פוריים ומספקים. במחקר חקרו שתי קבוצות של נשים - האחת אוכלת בין 1-2 תפוחי עץ ביום והשנייה סולדת מהם. הנשים ענו על שאלון בנושא יחסי מין. בשאלון שאלו שאלות הקשורות לעוצמת האורגזמה, רמת סיפוק מחיי המין באופן כללי, רמת החשק המיני לפני קיום היחסים ועוד. 

 

מסתבר שנשים אשר מקפידות לאכול תפוחי עץ נהנות הרבה יותר. איך זה בעצם קורה? מכיון שהתפוח מכיל כמויות גבוהות של נוגדי חמצון ופוליפנולים אלו מסייעים להגביר את רמת זרימת הדם בגוף אשר מגיע בצורה יעילה יותר גם לאזורים האינטימיים. יחד עם זאת, התפוח מכיל פלוריזין שדומה בתכונותיו להורמון אסטרדיול המופרש מהשחלות ומוביל להתפתחות ושגשוג רירית הרחם ולכן קיים סיכוי גבוה שאכילת תפוחים מסייעת בהעלאת החשק המיני. 

אז הנה עוד כמה עובדות על תפוחים שיגרמו לכם לאכול לפחות תפוח עץ אחד ביום…

 

  • מעניקים תחושת שובע בשל כמות הסיבים הגבוהה שבהם
  • עשירים במגוון רחב של ויטמינים ונוגדי חמצון
  • מסייעים בתהליך ניקוי וטיהור הרעלים מהגוף
  • תפוחים הוכחו כמונעים בחילות היריון

 

בנוסף, תופחים מסייעים לאזן את רמות הכולסטרול הרע בגוף, שומרים על העור שלנו ומצוינים לתפקוד תקין של מערכת העצבים. אז כמו שהאמריקאים אומרים: ״An Apple a day will keep the doctor away״…


Super Food Diet Banner new1