תפריט דיאטה מהירה מאוד היא דיאטה שלא קיימת; כדי להצליח להוריד במשקל בצורה בריאה ולשמר את המשקל החדש והנאה שלנו, כדאי לנו לדאוג לתזונה מאוזנת, פעילות גופנית ושינה מרובה, שיסייעו להביא תפריט דיאטה מהירה מאוד ובריאה.


ממה מורכבת תפריט דיאטה מהירה מאוד אשר בריאה עבורנו:

תפריט דיאטה מהירה מאוד תכלול שילוב של ירקות, פירות, קטניות, אגוזים, זרעים, דגנים מלאים, ביצים ודגים שומניים. התזונה הים-תיכונית, דומה מאוד במבנה שלה לתזונה בריאה ומאוזנת, אשר תתרום תפריט דיאטה מהירה מאוד.

כדי להצליח וליישם תפריט דיאטה מהירה מאוד, כדאי לנו להימנע משומנים לא בריאים כגון שומני טרנס, מוצרי חלב, בשר שומני עתיר בכולסטרול וחד-סוכרים כגון משקאות ממותקים ושוקולדים למיניהם.

עזרים עבור תפריט דיאטה מהירה מאוד:


השגרה הקדחתנית של המאה ה- 21, לצד הרגלי התזונה הלקויים שסיגלנו לעצמנו עד היום, עשויים להקשות עלינו. כדי להצליח ליישם תפריט דיאטה מהירה מאוד, כדאי לנו להיעזר בתוספי תזונה שונים, שיכולים לקדם תפריט דיאטה מהירה מאוד:

• ליפו-מקס – הליפו-מקס נועד "ללמד" את הגוף שלנו להוריד במשקל: מצד אחד, הוא מסייע לגופנו לשרוף את השומנים שאנו מעכלים יותר מהר. מצד שני, הוא מנקה את מאגרי השומנים שלנו וגורם לגופנו לפרק אותם לאנרגיה. כתוצאה מכך, תוסף התזונה הזה מסייע לנו להאיץ תפריט דיאטה מהירה מאוד ואף תורם אנרגיה לגופנו, כדי שנוכל ליהנות מאימונים אינטנסיביים יותר. הוא אף מכיל נוגדי חמצון רבים, שמסייעים להתמודד עם תופעת הרדיקלים ונזקים לאחר האימון.

• פורסקולין – תוסף תזונה המורכב משורש ייחודי, שמצוי בעיקר באזור הודו. הפורסקולין מכיל חומר פעיל הקרוי דיטרפן, אשר מעודד את גופנו לשחרר את מאגרי השומן של גופנו, כך שיוכל להפיק מהם אנרגיה. תוסף התזונה אף מכיל ספירולינה – אצה כחולה-ירקרקה, בעלת ערכים תזונתיים יוצאי דופן, שיסייעו למטב את מצבנו הגופני ועל ידי כך, לתרום לתהליכי תפריט דיאטה מהירה מאוד.

Super Food Diet Banner new1