תרגילים לחיטוב הזרועות הם דרך מצוינת לשפר ולחזק את הזרועות שלנו, כך שנוכל לבנות מסת שרירי חזקה, יציבה ובריאה. כאשר אנו מבצעים תרגילים לחיטוב הזרועות, כדאי לנו לזכור כי תזונה נכונה ושינה של בין 7 ל- 9 שעות הם שני משתנים קריטיים, שכדאי לנו לשלב בתהליך. רק שילוב של השלושה יביא לאורח חיים בריא, שייעל את התוצאות של תרגילים לחיטוב הזרועות שלנו.


מגוון תרגילים לחיטוב הזרועות:

• עץ נופל – נשכב על הבטן על המזרן ונתרומם לכדי מצב שהרגליים שלנו צמודות וישרות וכפות הידיים שלנו תומכות במשקל שלנו, על המזרן, ברוחב הכתפיים, ישרות עם הכתפיים. נבחר באחת הידיים ונקפל את המפרק שלנו, כך שהאמה שלנו תהיה מונחת על המזרן כעת. על היד השנייה לעקוב אחריה. לאחר מכן נרים את עצמנו חזרה לתנוחת המוצא – כאשר הידיים שלנו ישירות. נחליף בין הסדר של הידיים. נחזור על הפעולה במשך שני סטים, הכוללים 10-20 חזרות של תרגילים לחיטוב הזרועות.

• שכיבת סמיכה - באותו אופן, אנו יכולים לבצע שכיבת סמיכה מאותה יציבה, במשך שני סטים, הכוללים 15 חזרות של תרגילים לחיטוב הזרועות.

• טפיחה על הלב - דרך נוספת, היא להרים בכל פעם יד אחת ולהניח אותה על הלב שלנו, להשיב אותה למקום ולהחליף אותה באחרת. נבצע את התרגיל במשך שני סטים, הכוללים 10-20 חזרות של תרגילים לחיטוב הזרועות.

• עץ זז לצד – נפתח באותה יציבה בעת תרגילים לחיטוב הזרועות אלו, כאשר הידיים שלנו ישרות מתחת לכתפיים והרגליים שלנו צמודות וישרות אף הן. הפעם, ננוע עם כל הגוף שלנו: נניע את הידיים והרגליים לצדדים ונבצע שלושה צעדים בכל כיוון. נבצע כ- 15 "צעדים" כאלו של תרגילים לחיטוב הזרועות.