כאשר אנו חושבים על תרגילים לחיטוב מהיר, אנו מציירים תמונה מעט ורודה מדי: תרגילים לחיטוב מהיר אינם קיימים – רק ביצוע של תרגילים לחיטוב מהיר יחד עם כוח רצון, השקעה והתמדה לאורך זמן, יביאו לתוצאות החיוביות שלהן אנו כה מייחלים.


יש לציין כי תרגילים לחיטוב מהיר בלבד לא יצליחו לתרום לאורח-חיים בריא וכדי לייעל את תהליך תרגילים לחיטוב מהיר שלנו, לשפר את רמת החיים שלנו ולהאריך את תוחלת החיים שלנו, כדאי לנו:

• להקפיד על תרגילים לחיטוב מהיר או פעילות גופנית באשר היא – פעילות גופנית היא חלק חיוני מכל אורח חיים בריא ומחוטב ומסייעת לייעל תהליכים גופניים רבים, לתרום לחדות הקוגניטיבית שלנו, לתהליכי שריפת השומנים שלנו, לשיפור מצב הרוח שלנו ועוד.

• להקפיד על תזונה נכונה - תרגילים לחיטוב מהיר לצד תזונה נכונה הם מתכון מצוין לאורח-חיים בריא ואתלטי: תזונה המתמקדת בשפע חלבונים, פחמימות מורכבות, שומנים בריאים וקלים לפירוק, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים תוביל רק לתוצאות חיוביות.

• הימנעות מתזונה לא בריאה – מלח, קמח לבן, סוכר, כימיקלים, צבעי מאכל ושומני טרנס הם כמו "מכשולים", העומדים בדרך ההצלחה שלכם. נשתדל להימנע ממוצרים מעין אלו, כדי לייעל את התוצאות של תרגילים לחיטוב מהיר שלנו.

• שינה מרובה – במהלך השינה מתבצעים תהליכים ייחודיים רבים כגון שריפת שומנים, תיקון רקמות ושרירים ותהליכי גדילה והתפתחות. הגוף שלנו אף זוכה למנוחה, שמסייעת לו לבצע תרגילים לחיטוב מהיר בצורה איכותית יותר ולהפיק מהם את המיטב.

לצד תרגילים לחיטוב מהיר, תזונה נכונה ושינה מרובה, לעיתים אנו נזדקק לעזרה נוספת, שתסייע לנו לראות תוצאות מהר ולרצות להמשיך את התהליך. תוספי תזונה כגון מורינגה או ספירולינה, הם מעין מזונות-על מוכחים, אשר מכילים ערך יוצא דופן של ערכים תזונתיים – שיסייעו לשפר את התפקוד הכולל שלנו. אם אנו מרגישים עייפים או כי אנו פשוט לא מצליחים לבצע תרגילים לחיטוב מהיר, כדאי לנו לשקול ולשלב אותם בתזונה היומית שלנו.