בשנים האחרונות, רבים מאיתנו למדנו כי כדאי לנו לשמור על בריאותנו, כדי להאריך את ימינו. לשם כך, אנו מרבים לשפר את התזונה היומיומית שלנו, מנסים לישון יותר שעות במהלך היום ואף מנסים להוסיף לשגרת השבוע שלנו פעילות גופנית, שתקדם את הבריאות שלנו ותסייע לנו לשרוף את השומנים.


תרגילים לשריפת שומן – כלים נכונים לדיאטה:

לפני שאנחנו מתחילים תרגילים לשריפת שומן, כדאי לנו להבין שכדי להיפטר מהשומנים בגופנו, עלינו לבצע תהליך כולל, המשלב בחובו תזונה נכונה העשירה בחלבונים ונקייה וחומרים לא בריאים, שינה מרובה ופעילות ספורטיבית קבועה.

כיום, אנו אף יכולים לשלב בדיאטה הזו תוספי תזונה טבעיים, שמטרתם היא לסייע לשרוף את מאגרי השומנים של גופנו, למנוע הצטברות חוזרת של שומנים בגופנו ולהעניק לגופנו ארגיה, שנוכל לנצל כדי לשרוף קלוריות, בעת התעמלות. כאשר אנו רוכשים תוסף תזונה להרזיה, כדאי לנו לוודא שהרכיבים שלו טבעיים וכי הוא מאושר על ידי משרד הבריאות.


תרגילים לשריפת שומן

• מצב 2 – התרגיל הצבאי הישן והמוכר תורם לגופנו הרבה יותר משחשבנו: הוא מסייע לגופנו לפתח סיבולת, שמחזקת את השרירים שלנו ותורמת לשריפת השומנים. ננסה להישאר במצב 2 ככל האפשר. אם אנו מרגישים שאנו יכולים, כדאי לנו לנסות ולזוז מצד לצד, באמצעות המותניים והרגליים, עד שניגע בקצה המזרן עם הצד שלנו.

• נשכב על הגב ונניף את היד והרגל הנגדיות שלנו מעלה. לאחר מכן, נניע את שניהן, כל אחת לצד הנגדי המרוחק יותר ויחד, נשיב אותן למקומן. התרגיל אף הוא מסייע לחזק את שרירי הבטן והגפיים שלנו, משום שהוא פועל על חלקים נרחבים מהם ומותח אותם משמעותית. על ידי כך, אנו תרגילים לשריפת שומן ותורמים לבניית מסת שריר, שתסייע לנו להתמודד עם פעילות ספורטיבית אינטנסיבית יותר, עם הזמן.


Super Food Diet Banner new1