תרגילי כושר לבטן הם הפתרון האולטימטיבי להתמודדות עם בטן נפוחה, שאיפה להשיל את הקילוגרמים ולחטב את הטורסו. בנוסף תרגילי כושר לבטן, כדאי לנו לשלב תזונה נכונה, שינה מרובה ותוספי תזונה שונים, שייעלו את התהליך ויתרמו לגופנו הרבה בריאות.

• תנוחת הבריכה - תרגילי כושר לבטן בו אנו שוכבים על הגב, כאשר רגל אחת שלנו מכופפת והשנייה מונחת על הקצה שלה. את הידיים נפרוש לצדדים, לשם תמיכה. נרים את עצמנו מהגב התחתון ואזור האגן. ננסה להחזיק תרגילי כושר לבטן במשך 5-10 שניות, בכל חזרה. נבצע כ- 10 מתיחות כאלה במשך שלושה סטים.

• עקומת C – נתחיל כאשר אנו עומדים אל מול הקיר ונניח את שתי הידיים שלנו עליו, ממש כמו אנו דוחפים אותו. נכופף את גופנו, אך נשמור על רגלינו ישרות. נכניס את הבטן ונכופף את הרגליים וניישר אותן לסירוגים, במשך 20 חזרות ושלושה סטים של תרגילי כושר לבטן.

• למעלה ולמטה – נשכב ישרים על המזרן שלנו במהלך תרגילי כושר לבטן הזה. נשמור על שרירי הבטן והרגליים מתוחים. ניישר את הידיים שלנו ונעלה מעלה, נחזיק את המתיחה במשך 5-10 שניות ונרד חזרה למטה. נחזור על התרגיל 15 פעמים, במשך שני סטים.

• תנוחת היצמדות - תרגילי כושר לבטן זה נצמיד את הגב שלנו לקיר. נרים את הרגליים שלנו לצדדים, באופן שבו הירכיים שלנו צמודים לקצות הבטן שלנו. נרים את הברכיים שלנו ונוריד אותם לסירוגין במשך 15 חזרות ושני סטים. אנו יכולים להקשות את התרגיל ולעשות אותו בלי להישען על הקיר.

• נשב על האגן שלנו כאשר הרגליים שלנו מורמות באוויר. נישען לצד שמאל יחד עם הידיים, נכניס את הבטן ונבצע כעשר כפיפות. נחזור על הפעולה בצד השני. אנו אף יכולים לפרוש את הרגליים ולבצע כפיפה קדימה. נבצע את תרגילי כושר לבטן פעמיים.