תרגילי כושר לבית הם דרך מצוינת להשיל את הקילוגרמים, להיכנס לכושר, לשפר את המראה שחיצוני שלנו ולתרום לבריאותנו לטווח הארוך.


כיצד נייעל תרגילי כושר לבית:


תרגילי כושר לבית הם רק קצה המזלג, כאשר מדובר בשיפור אורח-החיים שלנו. לצד פעילות גופנית, מומלץ כי נדאג גם לתזונה נכונה ולשינה מרובה, של בין 7 ל- 9 שעות בלילה. כתוצאה מכך, אנו נהנה מתוצאות יעילות יותר של תרגילי כושר לבית, נוכל להעלות את רמת הקושי בהדרגה ונחזק את גופנו משמעותית.


תוספי תזונה ואבקות חלבון לייעול תרגילי כושר לבית:


לעיתים, עקב השגרה הקדחתנית של המאה ה- 21, אנו נתקשה לפנות די זמן לדאוג לאורח-חיים בריא ומבוסס ולבצע תרגילי כושר לבית באופן קבוע. גם את הרגלי האכילה של התזונה המערבית יהיה לנו לא פשוט לשנות – משום שהם כבר חלק אינטגרלי מהשגרה שלנו.

כדי להצליח ולבצע תרגילי כושר לבית כיאות, יהיה עלינו לפתח כוח רצון ויכולת התמדה, שיסייעו לנו לעמוד במשימה. כדי שנוכל לבצע את התהליך בהדרגה, כך שלא ישפיע על תחומים אחרים בחיינו, כדאי לנו לשקול ליטול תוספי תזונה ו/או אבקות חלבון, שיסייעו למטב את התוצאות של תרגילי כושר לבית שלנו, לצד תזונה נכונה ושינה מרובה, כמובן.

• ספירולינה – אצה כחולה-ירקרקה בעלת ערכים תזונתיים יוצאי דופן של סידן, חלבונים, ויטמין B12, ברזל, כלורופיל ועוד, שיסייעו לפצות על שלל חסכים בגופנו וכתוצאה מכך, לייעל את התפקוד הכולל שלנו.

• אבקות חלבון – חלבונים הם חלק מהותי מכל תרגילי כושר לבית: הם מסייעים לבנות את מסת השריר שלנו, לחזק אותנו ולהפחית נזקים לאחר האימון. אם אנו מבצעים פעילות גופנית על בסיס קבוע, מחובתנו לבחון אם אנו אוכלים את כמות החלבונים המספקת עבורנו ספציפית. אם אנו מתקשים להגיע לרמות המתאימות, אבקות החלבון יסייעו להזין אותנו בשאר החלבונים הנחוצים, כך שנוכל לייעל תרגילי כושר לבית ופעילות גופנית שלנו לרבותיה.