להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
כולנו אוהבים לספר לעצמנו סיפורי אגדות, כגון תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל: כדאי לנו "להתעורר" למציאות ולהבין כי תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל אינם קיימים ורק כוח רצון, התמדה והשקעה יובילו אותנו לירידה מהירה ונכונה במשקל.


מדוע תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל אינם יעילים:

• אנו מעלים את המשקל בחזרה – תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל או כל פעילות גופנית לרבותיה, לא תניב לנו שום תוצאות אם לא נשקיע ונתמיד בתרגילים המתאימים. אם נבצע תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל רק במשך חודש, לדוגמא, אנו נוריד ממשקלנו לטווח הקצר, אך לאחר שנפסיק את הפעילות הגופנית נעלה את המשקל בחזרה.

• אנו פוגעים בעצמנו – אם איננו רגילים לבצע תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל או כל סגנון של פעילות גופנית, עלינו לסגל את הגוף שלנו לפעילות הזו בהדרגה, כך שגופנו יוכל לעמוד בקושי. אם נמהר לבצע תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל, אנו עלולים לפצוע את השרירים שלנו ברמה חמורה, שתמנע מאיתנו להמשיך להתאמן.

• אנו לא דואגים לעצמנו – לצד כל תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל, עלינו לדבוק במשטר אכילה מסוים, שיסייע לנו לייעל את תהליכי הירידה במשקל, לצד שיפור היכולות הגופניות שלנו. ללא תזונה נכונה, התוצאות של תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל יהיו איטיות מאוד לכאן או לכאן, משום שלגופנו לא יהיו האנרגיות והיכולות הפיזיות להן אנו זקוקים, כדי לבצע תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל באופן אופטימלי.כיצד לייעל תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל:


אם אנו מנסים לשנות את התזונה שלנו, לתרום מנוחה ופעילות לגופנו, אך פשוט מתקשים לעמוד בקצב, אנו תמיד יכולים להיעזר בתוספי תזונה שונים כגון כדורי הרזיה טבעיים, תוספי תזונה עשירים בערכים תזונתיים גבוהים או אבקות חלבון, שיסייעו לנו למטב תרגילי כושר לירידה מהירה במשקל.
Nutri D Sport Banner long new2a newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר