1. בגלל העוצמה

 

דיאטת הודיה היא דיאטה עוצמתית שמוכיחה תוצאות בשטח. דיאטת הודיה המקורית מבוססת על שילוב של כמוסות ותרסיס, ומספקת השפעה משולבת ורחבת היקף. הדיאטה הזו מספקת ספיגה אופטימלית ומשפיעה באופן מהיר, והודות לכך, צרכני הדיאטה נהנים מירידה מואצת במשקל ומתוצאות מרשימות, כאשר מידת העוצמה של הדיאטה מאפשרת להם להגשים את יעדי הכושר שלהם במהירות יחסית.

 

2. בגלל האפקטיביות!

 

דיאטת הודיה היא דיאטה אפקטיבית במיוחד, המעודדת ירידה מידית במשקל. כיצד זה קורה? P57- אחד הרכיבים הדומיננטיים בהודיה, גורם להעלאה מתונה של רמות הסוכר בדם. כפועל יוצא מכך, בלוטת ההיפותלמוס במוח, הבלוטה אשר אחראית על תחושות הרעב והשובע במוח, מקבלת את השדר כי צרכן ההודיה שבע.

 

מדוע? תחושת שובע היא תוצר של עליית רמות הסוכר בדם, אשר מאותתת לבלוטת ההיפותלמוס על שובע. צריכת הודיה, אשר מעלה מתונות את רמות הסוכר בדם יוצרת, למעשה, תחושת שובע, ובכך – מפחיתה באופן משמעותי את הצורך במזון. באופן כזה מספקת דיאטת הודיה תחושת שובע גם לאחר אכילה מועטת, ומצמצמת באופן משמעותי את הצורך במזון בכלל, ובנשנושים למיניהם, בפרט. ברכישת דיאטת הודיה, חובה להקפיד על רכישת דיאטת הודיה איכותית, אשר ריכוז הרכיבים הפעילים שבה גבוה בהשוואה לרמת הריכוז הקיימת בהודיה בטבע, וזאת על מנת לקבל השפעה מקסימלית להרזיה מואצת.     

 

3. בגלל המחקר!

הודיה היא אחד התוספים הנחקרים ביותר, והיא זכתה לסקירה מקיפה ומעמיקה החל משנות החמישים של המאה הקודמת. אחד המחקרים, שפורסם בשנת 2004 במגזין "Brain Research Journal" בספטמבר 2004. המחקר בוצע על חולדות מעבדה, אשר קיבלו גרסה מבודדת של P57– הרכיב הפעיל בהודיה. ממצאי המחקר העלו כי צריכת המזון היומית של החולדות הופחתה ב 40 עד 60 אחוזים!

 

מחקר אחר, אשר בוצע על ידי חברת "Phytopharm" בוצע באנגליה. במחקר השתתפו קבוצה של נשים וגברים הסובלים מעודף משקל אשר בודדו למשך תקופת המחקר בתנאי כמעט – מאסר. מטרת הבידוד הייתה לבודד את המשתתפים מהשפעה חברתית, וכל שהותר להם לעשות היה צפייה בטלוויזיה ואכילה. הם הורשו לאכול כמה שרק ירצו! מחצית מהמשתתפים קיבלו כדורי דיאטת הודיה, והמחצית האחרת קיבלה כדורי פלצבו. בתום תקופת המחקר, שהתפרש על פני חמישה עשר יום, העלו הממצאים כי הקבוצה שצרכה כדורי דיאטת הודיה הפחיתו את הצריכה הקלורית היומית שלהם ב 1000 קלוריות(!) בהשוואה למשתתפים שצרכו את תוסף הפלצבו.

 

וזאת, ללא תחושת רעב מציקה וללא שמירה על תפריט דיאטה! מחקר נוסף, אשר בוצע בשנת 2001, בוצע על חולדות מעבדה. חולדות בעלות עודף משקל קיבלו תוסף דיאטת הודיה והדגימו ירידה מואצת במשקלן. קבוצת חלודות ללא עודף משקל צרכו אף הן תוסף דיאטת הודיה והדגימו אף הן ירידה במשקל, אם כי פחותה מזו שחוו החולדות השמנות. במקביל, שתי קבוצות החולדות הדגימו ירידה ברמות הסוכר בדם, ושתיהן לא סבלו מכל תופעות לוואי. מחקרים נוספים שבחנו את השפעתה של דיאטת הודיה העלו ממצאים דומים: צרכני דיאטת הודיה בעלי עודף משקל הוכיחו ירידה מהירה ומשמעותית יותר במשקלם, בהשוואה למשתתפים רזים שצרכו את אותו התוסף. כמו כן, ממצאי המחקרים הדגישו כי דיכוי תחושת התיאבון בדיאטת הודיה איננה מותירה כל תופעות לוואי.

 

4. בגלל המסורת!

 

העוצמה של צמח ההודיה, איננה תגלית של העשורים האחרונים. הודיה הוא צמח קקטוס אשר משמש כמדכא תיאבון מזה אלפי שנים, כאשר ציידים נהגו לעשות בו שימוש במהלך מסעות צייד, במטרה להתגבר על הרעב ולשמור על כוחם לאורך המסע. דיאטת הודיה, הגרסה המודרנית של דיאטת הודיה, נשענת, לפני הכל, על הוכחות מסורתיות בנות אלפי שנים המעידות על ההודיה כמדכא תיאבון עוצמתי ביותר.

 

5. בגלל הקלות!

 

עוד סיבה טובה לדיאטת הודיה – קל לרדת במשקל! אם הדיאטות הקלאסיות מחייבות הקפדה על תפריט דיאטה קפדני ועל שגרת פעילות גופנית בלתי מתפשרת, הרי שדיאטת הודיה מאפשרת לרדת במשקל בלי דיאטה! כמובן, ביצוע פעילות גופנית עשוי בהחלט לשדרג את התוצאות, ואם תתעקשו על זלילה בלתי פוסקת, לא תוכלו לרדת במשקל. אולם אם תיהנו מסתימת התיאבון שיוצרת דיאטת הודיה ופשוט, תאכלו הרבה פחות, אתם עומדים לרזות, ובגדול!

 

6. בגלל הפופולאריות!

 

דיאטת הודיה הינה דיאטה טרנדית במיוחד, אשר זוכה למשוב נלהב מצרכנים בכל רחבי העולם. צרכני הדיאטה מעידים כי תחושת השובע שלהם פחתה באופן משמעותי, וכי הם הצליחו להפחית את הצריכה הקלורית היומית שלהם לכדי מחצית מרמת הצריכה הרגילה שלהם!

 

על פי סטטיסטיקות רשמיות, צרכני דיאטת הודיה ברחבי העולם מצליחים להפחית בשלושים אחוזים – חמישים אחוזים את צריכת הקלוריות היומית שלהם. הנתונים הפכו את דיאטת הודיה ללהיט של ממש, וכיום דיאטת הודיה נחשבת לאופציה המועדפת על רבים משוחרי הדיאטות ברחבי ארה"ב, בישראל, ובנקודות רבות אחרות על פני הגלובוס, כשהמשתמשים מעידים על תוצאות מרשימות ללא צורך במאמץ מיוחד ועל תחושה נפלאה!

 

 
Super Food Diet Banner new1