מדוע להשתמש בדיאטת גרסיניה קמבוג'יה

1. בגלל האיכות

דיאטת גרסיניה קמבוג'יה מבוססת על כדורים טבעיים בלבד! גרסיניה קמבוג'יה (Garcinia Cambogia) הוא עץ שגדל באזור דרום אסיה, ופירותיו דומים לדלעת קטנה. הרפואה המסורתית של דרום הודו ותאילנד עושה בגרסיניה קמבוג'יה שימוש נרחב למטרות רפואה והוא אף משמש כחומר בסיס נפוץ למטרות בישול.

כיום, קליפת הפרי של גרסיניה קמבוג'יה משמשת כבסיס להפקת תוספי תזונה, כאשר באמצעות הליכי ייבוש ועיבוד, מופקים מהקליפה תוספי תזונה כאבקה או כתמצית. דיאטת גרסיניה קמבוג'יה איננה עוד דיאטה תעשייתית המלעיטה את צרכנייה ברכיבים כימיים בלתי מזוהים אשר עשויים להזיק לבריאות הגוף ולחבל במאמצי ההרזיה! דיאטת גרסיניה קמבוג'יה היא דיאטה על טהרת הטבע, אשר מאפשרת לצרכנים לרזות, ובגדול, מבלי לפגוע בבריאות!

להזמנה ישירה של גרסיניה קמבוג'יה - לחצי כאן

2. בגלל האפקטיביות

גרסיניה קמבוג'יה מכיל רכיבים המעכבים את הפעילות של אנזים הכבד "Citrate Liase", אשר אחראי על המרתם של פחמימות וסוכרים לכולסטרול ולחומצות שומן. הרכיב הפעיל ביותר בגרסיניה קמבוג'יה הוא חומצתHCA  - חומצה הידרוקסי סיטרית, אשר מאיצה הליכי ירידה במשקל. במחקרים שבחנו את פעילותה של החומצה ההידרוקסי סיטרית נמצא כי החומצה מזרזת הליכי חילוף חומרים, תורמת לשריפת שומנים, ואף מונעת היווצרות שומנים חדשים.

מעבר לכך, נמצא כי חומצה הידרוקסי סיטרית מפחיתה תחושת תיאבון, מעלה את רמת הסרוטונין במוח ואף מאזנת את ריכוזי הקורטיזול.

כפועל יוצא מייצוב רמות הקורטיזול ומהגברת ריכוזי הסרוטונין, רמת הסטרס בגוף יורדת. הירידה ברמת הסטרס משפיעה באופן ישיר על צמצום היקפי האכילה הרגשית. אכילה רגשית היא פועל יוצא של מתח, עצבנות, עצבות, כעס ורגשות שליליים אחרים, והיא מהווה רכיב משמעותי ביותר במגפת ההשמנה של העולם המודרני.

הפחתת האכילה הרגשית בעקבות צריכת גרסיניה קמבוג'יה מאפשרת לצמצם באופן משמעותי את ממדי הזלילה ואת ההתמכרות למתוקים למיניהם, ובשל כך, גרסיניה קמבוג'יה מהווה אמצעי אפקטיבי ביותר לירידה במשקל.

פרי גריסיניה קמבוג'יה

גרסיניה קמבוג'יה מומלצת של חברת נוטרי די   |  צילום: shutterstock

3. בגלל המחקרים

מחקרים שבחנו את השפעתה של צריכת גרסיניה קמבוג'יה באופן שגרתי הסיקו כי צריכה יום יומית של גרסיניה קמבוג'יה עתידה להוביל לירידה במשקל בסדר גודל של 5 ק"ג בכל חודש בממוצע! בהתאם לממצאי המחקרים, צריכת גרסיניה קמבוג'יה הוכחה כאפקטיבית, גם ללא דיאטה קפדנית וללא הגברת היקף הפעילות הגופנית של צרכני גרסיניה קמבוג'יה.

מחקר שנערך לאחרונה סקר את השפעתו המופלאה של דיאטת גרסיניה קמבוג'יה עלמאה שלושים וחמישה משתתפים אשר צרכו את דיאטת גרסיניה קמבוג'יה בגרסת כדורים. כל אחד ממשתפי המחקר הודרך לצרוך מינון של 1300 מ"ג של גרסיניה קמבוג'יה מדי יום, ובמקביל - להמשיך לצרוך את התזונה הקבועה ולא לשנות את שגרת הפעילות הגופנית אליה הורגל.

בתום תקופת המחקר, לאחר כשלושה חודשים, הצליחו משתתפי המחקר להשיל ממשקלם שבעה עשר ק"ג בממוצע, וזאת, למרות העובדה שלא אמצו גישת דיאטה קפדנית או הגבירו את היקפי הפעילות הגופנית שלהם.

להזמנה ישירה של גרסיניה קמבוג'יה - לחצי כאן

4. בגלל המומחים

ד"ר אוז, מוביל מהפיכת הדיאטות המודרנית, מציג את דיאטת גרסיניה קמבוג'יה כלהיט של ממש. את המלצתו מבסס ד"ר אוז על הוכחות מדעיות ועל מגוון מחקרים שמציגים את דיאטת גרסיניה קמבוג'יה כאמצעי הרזיה אפקטיבי במיוחד.

בדבריו מדגיש ד"ר אוז את העובדה שדיאטת גרסיניה קמבוג'יה תורמת להפחתת הכולסטרול הרע, יעילה להפחתת רמות הטריגליצרידים, מגבירה את רמות הכולסטרול הטוב, ומעודדת הפחתה בהיקפי השומן התוך בטני, תוך תרומה משמעותית לצמצום הסיכון למגוון בעיות לב. כמו כן, ד"ר אוז מעניק משקל רב לעובדה כי גרסיניה קמבוג'יה מצמצמת את ממדי האכילה הרגשית.

5. בגלל הבטיחות

הפופולאריות הגואה של דיאטת גרסיניה קמבוג'יה מיוחסת לד"ר ג'ולי חן, רופאה מכובדת וידועה. ד"ר חן עובדת עם גרסיניה קמבוג'יה מזה שנים, ובמהלך שנות עבודתה היא נוכחה לראות כי גרסיניה קמבוג'יה הינה בטיחותית ביותר ואפקטיבית מאוד.

ממחקרים פרטיים שערכה, הסיקה ד"ר חן כי הפציינטים שנטלו גרסיניה קמבוג'יה הצליחו להשיל ממשקלם פי שניים עד פי שלושה בהשוואה לפציינטים שלא צרכו גרסיניה קמבוג'יה, וזאת ללא שערכו דיאטה או הגבירו את מאמצי הפעילות הגופנית שלהם. כאשר ד"ר אוז נתקל בעבודתה המרשימה של ד"ר חן עם גרסיניה קמבוג'יה, הדיאטה עלתה לכותרת, וכל השאר – היסטוריה.

6. בגלל הפופולאריות

דיאטת גרסיניה קמבוג'יה זוכה לפופולאריות רבה ברחבי ארה"ב ובשאר רחבי העולם המודרני, כאשר צרכני הדיאטה מעניקים לדיאטת גרסיניה קמבוג'יה משוב נלהב ומעידים על תוצאות בשטח, המעידות על מידת האפקטיביות הגבוהה של הדיאטה.

7. בגלל התרומה הנרחבת לבריאות

מחקרים שסקרו את השפעת גרסיניה קמבוג'יה מצאו כי מעבר לתרומה הישירה של דיאטת גרסיניה קמבוג'יה לצמצום הצטברות שומנים וחידוש תאי שומן,  גרסיניה קמבוג'יה אף תורם תרומה רחבת היקף לבריאות הצרכנים, משום שהוא מפחית את רמות הכולסטרול הרע, מגביר את רמות הכולסטרול הטוב, מפחית את רמות הטריגליצרידים בדם, ותורם להפחתת הסיכון ללקות במחלות לב שונות.

מעבר לכך, גרסיניה קמבוג'יה מאיץ הליכים מטבוליים ומקל באופן משמעותי על בעיות עצירות. בשל העובדה שפעמים רבות המקור להשמנה נעוץ בבעיות עצירות, תרומת גרסיניה קמבוג'יה להקלה על עצירות ולפתרון בעיות אחרות בחילוף החומרים, מובילה אף היא, בשורה התחתונה, להרזיה.

להזמנה ישירה של גרסיניה קמבוג'יה - לחצי כאן