משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

אסטקסנטין

 

אסטקסנטין - נוגד חמצון רב עוצמה מהטבע!

 

מהו האסטקסנטין?

אסטקסנטין הינו פגמנט אדום, קרוטנואיד, שכיח בייצורים ימיים ואצת ההמטוקוקוס. האסטקסנטין הוא נוגד חמצון רב עצמה, החיוני להאטת תהליכי הזדקנות ותחלאות נלווים. אסטקסנטין הוא אנטיאוקסידנט (נוגד חמצון) רב עוצמה המצוין כנגד פעולתם של רדיקלים חופשיים. הוא נספג בגוף בצורה מושלמת בשל יכולתו לחדור חסמים שונים בגוף, ובכוחו אף להאיץ את פעולתם של נוגדי חמצון אחרים המצויים בגופנו.

 

אסטקסנטין


                 

 
אסטקסנטין בנוזל                 אסטקסנטין now                 אסטקסנטין
אסטקסנטין בנוזל   אסטקסנטין  NOW

 

אסטקסנטין - אצה אדומה
מחיר מבצע: 145 ₪

 

מחיר מבצע: 155    מחיר מבצע: 179 ₪

 

 

מהם הרדיקלים החופשיים?

רדיקלים חופשיים הינם אטום או קבוצת אטומים, בעלי אלקטרון אחד או יותר, בלתי מזווגים (כלומר, הם חסרים אלקטרון). תכונה זו תורמת לאטום או לקבוצת האטומים, להיות בלתי יציבים מבחינה אנרגטית, כך שהם פעילים מאוד מבחינה כימית ומגיבים לחומרים בסביבתם על-ידי "לקיחת אלקטרונים" מהם. היווצרותם של רדיקלים חופשיים מתרחשת כחלק מחילוף החומרים בגוף ובעקבות תהליכים פיזיולוגיים שונים המתקיימים במצבים שאינם חלק מהפעילות המטבולית התקינה. אסטקסנטין מחקרים רבים הוכיחו כי רדיקלים חופשיים הנוצרים ברקמות ביולוגיות ובייחוד באדם, תורמים לקיומן של מחלות, כולל מחלות זקנה. היום ברור כי ככל שישנם יותר רדיקלים חופשיים בתא כך גם מתקצר אורך חייו. ובנוסף, ישנו מספיק מידע מדעי על הקשר הישיר בין פעילותם של רדיקלים חופשיים ומחלות. לדוגמא הקשר הישיר בין חימצון LDLומחלות קרדיווסקולאריות. הלוחמים העיקריים באותם רדיקלים חופשיים הם נוגדי החמצון. נוגד חמצון הוא אלקטרון יחיד שיכול להתחבר לרדיקל החופשי מבלי להתחיל תגובת שרשרת חמצונית ‏ובכך לסגור מעגל.‏ נוגדי חמצון - אנטיאוקסידנטים ממחזרים אחד את השני ולכן חשוב שכל המרכיבים יהיו בתזונה.

 

מזונות עשירים באסטקסנטין

האסטקסנטין מצוי במינונים שונים במגוון מזונות מן הטבע, בעיקר דגי ים,  כגון דגי טרוטה (פורל) , דגי סלמון, סרטנים ועוד מגוון פירות ים. המינונים של האסטקסנטין במקורות אלה עומדים על כמות של מילגרם בודד עד 130 מיליגרם לכל קילוגרם.

מיקרו אצה בשם המטוקוקוס הינה המקור הטבעי העשיר ביותר לאסטקסנטין - תאי המיקרו אצה יכולים להכיל  כמות עצומה של 15,000- 40,000 מילגרם אסתקסנטין לקילו. אצות ההמטוקוקוס גדלות באגמים שונים ברחבי העולם ומייצרים את האנטיאוקסידנט האולטימטיבי – אסטקסנטין.

האסטקסנטין הינו האנטיאוקסידנט הפעיל ביותר הידוע לאנושות.

 

להזמנת אסטקסנטין לחץ כאן

 

 

אסטקסנטין ובריאות העור

אסטקסנטין מסייע בהפחתת נזקי קרינת השמש.

אסטקסנטין משפר את חיוניות ומראה העור – מוריד קמטים.

 

אסטקסנטין ומערכת הדם

אסטקסנטין מסייע להורדת רמות החמצון בדם

אסטקסנטין להפחתת לחץ דם

אסטקסנטין מפחית את הסיכוי לאירוע לבבי, כגון שבץ או התקפת לב.

 

סגולות נוספות של אסטקסנטין:

אסטקסנטין מסייע להורדת טריגליצרידים.

אסטקסנטין מוריד כולסטרול ומנעת נזק מ"הכולסטרול הרע".

אסטקסנטין מסייע בטיפול במחלות נוירולוגיות כגון פרקינסון ואלצהיימר.

אסטקסנטין מחזק את המערכת החיסונית.

אסטקסנטין משפר את הפוריות.

אסטקסנטין מחזק מערכת השרירים והשלד.

 

תועלות האסטקסנטין

בשל השפעתו החזקה כנוגד חמצון, מיוחסות לסטקסנטין פעילויות רבות בעיכוב התפתחות תאים סרטניים, מניעת חמצון שומנים במערכת הלב וכלי הדם וחיזוק פעילות המערכת החיסונית. המבנה המולקולרי הייחודי של אסטקסנטין מאפשר לו לעבור את "מחסום הדם הצווארי" ולהשפיע על מחלות שקשורות למערכת העצבים המרכזית והראייה.

האסטקסנטין מסייע לשמירה על העיניים, להקטנת הסיכון להתפתחות של AMD(ניוון מקולרי תלוי גיל) או קטרקט, וכן הוא משפר את הראייה. האסטקסנטין מגן על העור מפני הזדקנות מוקדמת ומפני נזקים של קרינת השמש (UVA). הוא גם נמצא יעיל להפחתת קמטים בעור. אסטקסנטין חיוני מאוד לשמירה על מערכת הלב וכלי הדם, כיוון שהוא מעכב חמצון של כולסטרול מסוג LDL, מסייע לאיזון לחץ הדם בעורקים ולכן מסוגל למנוע ביעילות התקפי לב ושבץ. יש לאסטקסנטין גם זיקה מיוחדת למערכת החיסון. הוא מעודד ייצור חלבוני מערכת החיסון וייצור נוגדנים ובכך מגביר פעילות חיסונית בזרם הדם. בנוסף, האסטקסנטין מסייע לשיפור כוח שריר וסיבולת. הוא חשוב לשיפור תפקוד מערכת העיכול, בשל יכולתו למנוע שגשוג של פתוגנים והתפתחות דלקות במערכת העיכול (כיבים בקיבה ובמעיים). הוא גם מסייע להגנה על הכבד ומפחית את הסיכון להתפתחות סוכרת. לאסטקסנטין יש גם השפעה לשיפור פוריות הגבר במקרים של איכות הזרע ירודה.

 

אסטקסנטין הוא אנטיביוטיקה טבעית לחלוטין!

נוגד החמצון העוצמתי מהווה אנטיביוטיקה טבעית ותשובה מוחצת לשורה ארוכה של חיידקים פטריות ונגיפים.

 

 

תגיות:
 

מוצרים הקשורים לכתבה

יצרן:  nutri Care

נוגד חימצון רב עוצמה המופק מאצת ים אדומה

מחיר רגיל: 251מחיר מבצע: 179 משלוח חינם
מבצע: 179 ₪

יצרן:  י.ג.נ

אצה כחולה מסייעת לזרימת האנרגיה לגוף, יעילה לחידוד הזיכרון ושיפור הריכוז

מחיר רגיל: 218מחיר מבצע: 149 משלוח חינם
מבצע: 149 ₪

יצרן:  נובל

חסר זמנית-פורמולה ייחודית המכילה מיצוי מאצה אדומה עם ריכוז גבוה של אסטקסנטין בתוספת רכז רימונים

מחיר רגיל: 199מחיר מבצע: 145 משלוח חינם
מבצע: 145 ₪