משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

שאלות ותשובות

מהם תוספי תזונה?

תוספי תזונה מהווים מקור לאספקת חומרים החיוניים לתפקוד האדם ושמירה על בריאותו התקינה (ויטמינים, מינראליים, חומצות אמינו, בולמי חמצון). תוספי תזונה משמשים להשלמת תזונתו של האדם, ומומלצים כתוספת (כפי שמרמז שמם) למערך תזונה שלם הכולל שמירה על הרגלי אכילה בריאים של מזון ממקורות צמחיים. על-פי האיחוד האירופאי, תוספי תזונה מוגדרים כ"חומרי מזון הנצרכים כתוספת לתזונה הרגילה, ומשמשים מקורות מרוכזים לאספקת חומרים מזינים, או חומרים אחרים בעלי השפעה תזונתית או פיזיולוגית, לבדם או בשילובים, ואשר משווקים בצורה המותאמת לנטילתם בכמויות קטנות ומדודות, על-פי מינון". תוספי תזונה עשויים להיות ויטמינים, מינראליים, אנזימים, צמחים, חומצות אמינו, בולמי חמצון (אנטיאוקסידנטים) ומיצויים שונים המופקים מצמחים.

לתוספי תזונה לחץ כאן

למה כדאי לקחת תוספי תזונה?

באופן אידיאלי, ניתן להשיג את החומרים החיוניים לגוף: ויטמינים, מינראליים, חומצות שומן, חומצות אמינו, באמצעות אכילה מגוונת ומאוזנת של מזונות מהצומח. המזון חיוני לצורך קיומנו ויכולתנו לתפקד. המזון שאנו אוכלים מהווה את הבסיס לתהליכים פיזיולוגיים כגון: אספקת אנרגיה, בניית תאי הגוף, בניית רקמות ואיברים, וויסות תהליכים כימיים שונים. אולם, באופן מעשי, כעובדה, רובנו איננו מצליחים להקפיד על תזונה מספקת ומגוונת הדרושה לשמירה על בריאותינו ותפקוד גופנו התקין. בכדי להשלים את אותם חומרים שחסרים לנו בדיאטה היומיומית, פותחו תוספי התזונה המביאים לנו את כל אותם דברים באופן מרוכז.

לתוספי תזונה לחץ כאן

מהן הסיבות הנפוצות לצריכת תוספי תזונה טבעיים אורגניים?

א. מניעת מחלות וקיום אורח חיים בריא - הכולל: שמירה על הבריאות הכללית באמצעות השלמת התזונה לאספקה וודאית של חומרים החיוניים לתפקודו התקין של הגוף, רצון להפחית את הסיכון למומים מולדים (אצה כחולה ירוקה לדוגמה, מכילה חומצה פולית), וכמו כן, רצון להפחית את הסיכון למחלות כרוניות מסוימות (למשל, מחלות לב, סרטן). ב. טיפול ושיקום הגוף - שיפור איכות החיים ומתן מענה לבעיות רפואיות שכבר התעוררו.

לתוספי תזונה לחץ כאן

כיצד צורכים תוספי תזונה?

תוספי תזונה נצרכים במגוון דרכים: בליעה (גלולה, כמוסות, קפלייה, טבלית), כנוזל (אמפולות נוזלים, סירופ, בקבוקי טפטוף) או כשקיות אבקה.

לתוספי תזונה לחץ כאן

האם מותר לחרוג מהמינון המומלץ?

בדרך כלל אין שום בעיה לעלות באופן מבוקר מינונים עד לקבלת האפקט הרצוי. הדבר נכון הן במוצרים הנלקחים על בסיס קבוע ובמיוחד באלה הנלקחים בטיפול נקודתי. אין חשש מנטילת כמות גדולה לתקופה קצרה אך כמובן כמו בכל דבר לא רצוי להגזים. כדאי תמיד להתקשר אלינו ולהתייעץ במקרה של ספק.

לתוספי תזונה לחץ כאן

האם קיים טיפול טבעי להפרעות קשב וריכוז?

הפרעת קשב וריכוז עשויה לגרום לקשיים בתפקוד השוטף, וכמו כן, לקשיי הסתגלות, הפרעות למידה ואף הפרעות נפשיות שונות. המשמעות היא פגיעה ממשית באיכות החיים. תוספי תזונה טבעיים ואורגניים משפרים את איכות החיים שנפגעה בשל הפרעת קשב וריכוז, ומציעים מענה טבעי, לצרכים הייחודיים המאפיינים את מי שנדרש להתמודד עם קשיים שונים הנובעים מסוג הפרעה כזה. תוספי התזונה לשיפור קשב וריכוז הם: אצה כחולה ירוקה, אצה כחולה ירוקה מגה, אנטיאוקסידנט, תמצית רימונים, גרעיני צ'יה ופוקוס דרייב.

לתוספי תזונה לחץ כאן

למה עדיף להשתמש מוצרי בריאות ותוספי תזונה טבעיים אורגניים נגד אלרגיה?

מוצרי בריאות ותוספי תזונה טבעיים אורגניים נותנים פתרונות מצויינים לאלרגיים ולנטרול תופעות הלוואי. ככלל, תמיד עדיף פתרון טבעי אם קיים. שנית, תרופות כימיות נגד אלרגיה מטפלות בסימפטומים של האלרגיה. צמחי המרפא מחזקים את מערכות הגוף ומשפרים את תגובתו בהתמודדות עם גורם זר.

לתוספי תזונה לחץ כאן

אילו מוצרים משמשים כאנטי אייג'ינג (נוגדי הזדקנות)?

רדיקלים חופשיים הינם אטום או קבוצת אטומים, בעלי אלקטרון אחד או יותר, בלתי מזווגים (כלומר, הם חסרים אלקטרון). תכונה זו תורמת לאטום או לקבוצת האטומים, להיות בלתי יציבים מבחינה אנרגטית, כך שהם פעילים מאוד מבחינה כימית ומגיבים לחומרים בסביבתם על-ידי "לקיחת אלקטרונים" מהם. היווצרותם של רדיקאלים חופשיים מתרחשת כחלק מהפעילות המטבולית - חילוף החומרים בגוף ובעקבות תהליכים פיזיולוגיים שונים המתקיימים במצבים שאינם חלק מהפעילות המטבולית התקינה. היום ברור כי ככל שישנם יותר רדיקלים חופשיים בתא כך גם מתקצאר ורך חייו. על מנת להלחם ברדיקלים החופשיים, יש לקחת אנטיאוקסידנט – נוגדי חמצון. מוצר אנטיאוקסידנט פותח במיוחד לצורך זה. מוצר נוסף הוא תמצית רימון. הרימון ידוע בהיותו עשיר בנוגדי חמצון עוצמתיים.

לתוספי תזונה לחץ כאן

כיצד ניתן לטפל בעייפות כרונית?

כדי להגביר את האנרגיה ככל האפשר,ו לטפל בבעיות נלוות כמו עייפות כרונית אנחנו צריכים לכלול מאכלים מסוימים בתפריט שלנו, בעיקר כאלה שמחזקים את חילוף החומרים ומשמרים רמת אנרגיה קבועה. חומרי התזונה החשובים ביותר הנחוצים לייצור אנרגיה הם קבוצת הוויטמינים B קומפלקס. מחסור בוויטמינים מקבוצת B יכול לעיתים קרובות להיות הסיבה העיקרית לתפקוד לקוי של בלוטת יותרת הכליה, שתוצאותיו מתבטאות בצניחות אנרגיה. המוצרים שלנו לטיפול בבעית עייפות כרונית: אצה כחולה-ירוקה - בין יתר סגולותיה ומרכיביה, אצה כחולה ירוקה רוויה במגוון ויטמנים ומינראלים החיוניים להגברת תחושת האנרגיה והחיוניות. משפחת הויטמנים מסוג B בהן רוויה האצה, היא אחד הגורמים העיקריים לתחושת האנרגיה הגופנית. פוקוס דרייב - המוצר מורכב מתערובת מיוחדת של צמחי מרפא הכוללת בין היתר אצה כחולה ירוקה, תה ירוק, תה מאטה, ג'ינסינג סיבירי ובילברי, הידועים בסגולותיהם לשיפור תפקוד המוח, הגברת העירנות והריכוז.

לתוספי תזונה לחץ כאן

האם קיים תחליף טבעי לויאגרה ותחליפים אחרים?

פורמולת האון הגברי ליבי פאואר הינה פורמולה צמחית, טבעית וכשרה, להגברת האון הגברי, העלאת התשוקה והחשק המיני, ולשיפור הביצועים והתפקוד המיני. הפורמולה נותנת מענה לשלל בעיות בתפקוד המיני, החל מבעיות זיקפה ועד לשפיכה מוקדמת. את התוצאות תתחילו לראות כבר בשבוע הראשון לנטילת התוסף. בנוסף, את הפורמולה ניתן לקחת ללא צורך במרשם רופא, היא ללא תופעות לוואי והיא נלקחת ללא תלות במועד המפגש המיני. את התוצאות תתחילו לראות כבר בשבוע הראשון.

לתוספי תזונה לחץ כאן