משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

אודות "טבע בריא"

קצת עלינו

טבע בריא, הינו אתר המתמקד במכירת מוצרי בריאות, צמחי מרפא ותוספי תזונה טבעיים ואורגניים, במטרה להביא לשיפור הבריאות והעשרת איכות החיים.

טבע בריא, משווקת מוצרי בריאות שפותחו ו/או יובאו על ידי חברות ישראליות המובילות בשוק, ביניהן גרמזה, NOW, י.ג.נ, פארמה סין, טבעוני, אלכימיסט, וולדה, לבידו וברא. וזאת מתוך שאיפה לספק מוצרי טבע לצרכנים שוחרי הבריאות המעוניינים בהשלמת תזונה עם תוספי מזון איכותיים על טהרת הטבעיות והאורגניות.

יותר מידע, הרבה יותר בריאות!

אנו מאמינים שחשיפה למידע מהימן ועדכני ככל האפשר, בתחומים של תזונה, תוספי מזון ומוצרי בריאות, תאפשר לכם לקבל החלטות שקולות, נבונות וטובות יותר בכל הנוגע לשמירה על בריאותכם ושיפור איכות חייכם. סקרים שהתבצעו בשנים האחרונות על-ידי משרד הבריאות וקופות החולים, מעלים כי שליש ויותר מהישראלים צורכים תוספי מזון המספקים השלמה תזונתית של ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן.

היקף צריכת מוצרי טבע ותוספי התזונה בעולם גדול אף יותר - בשנת 2007 כ-65% מהאמריקאים ו-כ-50% מהבריטים, צרכו תוספי תזונה. כמו-כן, בהנחיות שפירסם ארגון ה- FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקאי), בשנת 2007, הורו רופאי המשפחה להמליץ על לקיחת תוספי תזונה כמענה על מגוון צרכים רפואיים.

נכון להיום, יותר ויותר רופאים ומטפלים מכירים אף הם, בחשיבות צריכתם של תוספי התזונה - ובהתאמה, סקירת שיעורי השימוש של תוספי תזונה בקרב אחיות ורופאים בארה"ב העלתה כי 72% מהרופאים ו-89% מהאחיות נוהגים לצרוך תוספי תזונה באופן קבוע.

ככל שיותר ויותר אנשים, בארץ ובעולם, נחשפים ליתרונות צריכתם של תוספי התזונה והיקף השימוש בהם גדל, כך גם מתרחב המחקר בתחום ומצוי בידינו מידע רב יותר אודות האפקטיביות הרבה של תוספי תזונה. על ידי אספקת חומרים חיוניים לגוף, כמו ויטמינים, מינרליים, חומצות שומן וחומצות אמינו, נרשם שיפור משמעותי באיכות החיים, כמו גם במניעת מחלות ו/או טיפול בהן.

נשמח לתת מענה אישי בכל הנוגע לפרטים אודות תוספי תזונה המעניינים אתכם והתאמתם אליכם באופן ספציפי.

המוצרים שלנו

"טבע בריא" עוסקת במכירה ובשיווק של מוצרים ייחודיים שפותחו על ידי חברות ישראליות ובינלאומיות בתחום תוספי התזונה והויטמינים. מוצרים אלה נועדו לעזור לכם להתגבר על בעיות שונות בחיי היום-יום, במטרה לשמור על איכות חיים ואריכות ימים.

מדוע מומלץ לצרוך תוספי תזונה?

באופן אידיאלי, ניתן להשיג את החומרים החיוניים לגוף כמו ויטמינים, מינרליים, חומצות שומן וחומצות אמינו, באמצעות אכילה מגוונת ומאוזנת של מזונות מהצומח. המזון חיוני לצורך קיומנו ויכולתנו לתפקד והוא מהווה את הבסיס לתהליכים פיזיולוגיים כגון: אספקת אנרגיה, בניית תאי הגוף, בניית רקמות ואיברים, וויסות תהליכים כימיים שונים וכו'. אולם, באופן מעשי, כעובדה, רובנו איננו מצליחים להקפיד על תזונה מספקת ומגוונת, הדרושה לשמירה על בריאותינו ותפקוד גופנו בצורה תקינה, והסיבות לכך הן רבות:

 • אכילה לא מאוזנת ולא מגוונת - בשל אורח חיים אינטנסיבי ומלחיץ. כמו כן, תזונתם של ספורטאים, צמחונים או טבעונים, מצריכה מתן תשומת לב מיוחדת, בשל ההימנעות מכוונת מאכילת מזונות מסוימים מהצומח, המכילים מרכיבים החיוניים לגופנו.
 • אכילת מזון תעשייתי עתיר כימיקלים וחומרים מזיקים - גם אם באופן יוצא דופן, יש לנו הפנאי והמשאבים הכרוכים באכילה מסודרת וממגוון קבוצות המזון, הרי שהמזון עצמו שאנו אוכלים, הינו מזון מתועש, המכיל מרכיבים המזיקים לגופנו ולבריאותנו. המהפכה התעשייתית הביאה עימה התפתחויות טכנולוגיות משמעותיות ופורצות דרך בכל הקשור לאופן גידול המזון שאנו אוכלים, הפצתו, אחסונו ודרך הכנתו, אך כתוצאה מכך, בניגוד לעבר, בו המזון גדל, נאסף ונאכל בצורתו הטבעית, הרי שכיום בעידן המודרני, גידול המזון כולל שימוש בחומרי הדברה, דשנים כימיים והורמונים מעודדי גדילה.
  בכדי להאריך את משך הזמן בו ניתן לצרוך מוצרי מזון ולהגדיל את מידת האטרקטיביות שלהם בעיני הצרכנים, המזון שאנו אוכלים מכיל צבעי מאכל וחומרי שימור שונים שחלקם הוכחו כרעילים וכתורמים לפגיעה בבריאותנו. משמעות הדברים היא שאנו אוכלים למעשה, מזון מעובד ותעשייתי, החסר מרכיבים חיוניים ובה בעת הינו בעל ערך תזונתי נמוך ועתיר קלוריות ריקות.
 • אורח חיים רווי לחצים ומתחים - אופן אכילתנו מושפע גם מאורח החיים שלנו. רובנו לא אוכלים בצורה מסודרת ורגועה, אלא "חוטפים משהו", בעת שאנו רצים ממקום למקום, מתמודדים עם לחצים רבים ומתמשכים וישנים מעט מידי (כלומר, לא יודעים לנוח ולהירגע).
 • הצטברות רעלים בגוף(עישון, זיהום אוויר, זיהום מים, זיהום קרקע) בנוסף למרכיבים מזהמים המצויים במזון שאנו אוכלים, גם האוויר שאנו נושמים ומקורות השתייה שלנו רוויים במזהמים שונים. זיהום אוויר נגרם על-ידי מקורות טבעיים כגון סופות חול הנושאות אבק, הרי געש הפולטים תרכובות גופרית וכתוצאה ממעשי האדם: שריפת דלקים, תהליכי ייצור תעשייתיים, מזבלות ועישון. כל אלו מובילים לכך שהאוויר אותו אנו נושמים מכיל מזהמים רבים. מזהמים אלה, עשויים לגרום למחלות ותחלואים שונים כגון: קשיי נשימה, כאבי ראש, בחילות, הפרעות בראייה, מניעה באספקת החמצן הנדרשת לגוף ואפילו מוות.

תוספי התזונה לחיים טובים ובריאים יותר!

צריכת מוצרי בריאות ותוספי תזונה טבעיים אורגניים משפרת את איכות החיים, באמצעות:

 • שיפור התחושה הכללית (פחות עייפות, יותר ריכוז, אנרגיה, חיוניות ומרץ).
 • טיהור הרעלים מהגוף.
 • הגברת אספקת החמצן החיוני לגוף.
 • השלמת חוסרים בחומרים חיוניים באמצעות השלמה תזונתית.
 • טיפול משלים לטיפול תרופתי קונבנציונאלי.