משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

צמיד ניטור

צמיד ניטור – הגדג'ט שעוקב אחרי הבריאות שלכם

 

יעודו של צמיד הניטור

אחד הגדג'טים היותר פופולאריים כיום הם צמידי ניטור, אשר מתלבשים על היד, בדומה לכל צמיד סטנדרטי, ומשם – מאפשרים לכם לערוך מעקב צמוד אחר הפעילות שלכם לאורך כל שעות היממה. למעשה, מטרתו של צמיד ניטור היא עריכת מעקב צמוד אחר הפעילות הגופנית ואחר השינה שלכם. בפועל - צמיד ניטור מודד את מספר הצעדים היומיים שלכם, מיידע אתכם במספר הקלוריות שהשלתם, בודק את איכות השינה שלכם ומעדכן אתכם מתי בדיוק נרדמתם, כמה פעמים התעוררתם במהלך השינה, ואף יכול להעיר אתכם, באמצעות התראה מיוחדת, בסיומו של כל מחזור שינה.

צמידי ניטור מסוימים אף עורכים ניטור למערכת העצבים, לקצב הלב ולקצב הנשימה של לובשי צמיד ניטור. צמידים אלה כוללים חיישן שביכולתו לערוך ניטור למערכת העצבים ולעדכן את המשתמשים במידע על דפוסי הנשימה הנוכחיים שלהם ועל שינויים בקצב פעימות הלב. האפליקציה הנלווית לצמיד מפרשת, בהתאם לנתונים שנאספו על ידי צמיד הניטור, את מצב הרוח הנוכחי של בעל הצמיד, ואם הוא מעוניין – מסייעת לו בתרגול נשימה נכונה, תוך ניסיון לשפר את מצב הרוח הכללי שלו. 

ומה עוד על צמיד הניטור?

 

צמידי הניטור השונים מגיעים בשילוב אפליקציות ייעודיות לסמארטפון, דרכן תוכלו לצפות בנתונים שנאספו, להציב לכם יעדים שונים, לשתף את החברים, גם בפייסבוק, ובצמידי ניטור מסוימים - אפילו לערוך תחרויות עם אחרים המחזיקים בצמיד זהה. חלק מצמידי הניטור מגיעים עם חיבור בלוטות', אחרים נטענים בעזרת המחשב, וכולם מציעים שלל גוונים ועיצובים, לבחירתכם.

צמידי ניטור מסוימים יאפשרו לכם לצפות בנתונים על גבי מסך הצמיד בזמן אמת, אחרים יאותתו לכם על שיחה נכנסת בסמארטפון, יאפשרו לכם לבצע צ'ק אין בפייסבוק, בלי להוציא את הסמארפון מהכיס, ויסייעו לכם במציאת הסמארטפון, כשלחיצה על הצמיד מפיקה צלצול בסמארטפון. חשוב לשים לב למידת הצמיד טרם רכישתו, משום שבתור גדג'ט אשר עומד ללוות אתכם בכל שעה משעות היממה, סוגיית הנוחות שלו היא יותר מקריטית ומהווה תנאי בסיסי לשימוש שוטף ויעיל בצמיד ניטור.

 

תגיות:
 

מוצרים הקשורים לכתבה