משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

כל מה שרצית לדעת גרסיניה קמבוג'יה

גרסיניה קמבוג'יה – לירידה במשקל בלי מאמץ מיוחד!

 

גרסיניה קמבוג'יה הוא צמד מילים שנחשב לפלא מדהים בכל הנוגע להרזיה: כפי שראינו בתוכניתו של ד"ר אוז גרסיניה קמבוג'יה מאפשר לרדת במשקל ללא דיאטה מיוחדת אלה רק על ידי שמירה על אורך חיים נכון

 

 

 

להזמנת כמוסות גרסיניה קמבוג'יה מומלצות  - לחץ כאן

 

 

 

גרסיניה קמבוג'יה

 

 

גרסיניה קמבוג'יה (Garcinia Cambogia) הינו עץ שמקורו בדרום אסיה, ופירותיו מזכירים בצורתם דלעת קטנה. קליפת הפרי משמשת מקור לתוספי תזונה, כאשר לאחר הליך של ייבוש ועיבוד, מופקים מקליפת הפרי תוספי תזונה בגרסת אבקה או תמצית.

 

גרסיניה קמבוג'יה אפקטיבי ביותר לירידה במשקל, משום שהוא מכיל חומרים המעכבים את פעילותו של אנזים כבד בשם Citrate Liase, שתפקידו הוא המרת סוכרים ופחמימות לחומצות שומן ולכולסטרול. הרכיב הדומיננטי בגרסיניה קמבוג'יה הוא חומצה הידרוקסי – סיטרית(HCA) התורמת לירידה במשקל. מחקרים שבחנו את השפעתה של חומצת HCA העלו, כי היא מאיצה את קצב חילוף החומרים, מעודדת שריפת שומנים ומונעת היווצרות של תאי שומן חדשים.

 

כמו כן, נמצא כי חומצת HCA מדכאת את תחושת תיאבון. עוד נמצא, כי חומצת HCA  מייצבת את רמות הקורטיזול ומעלה את ריכוז הסרוטונין במוח. הפחתת רמות הקורטיזול והעלאת רמות הסרוטונין מפחיתות את רמות הסטרס בגוף.

 

בשל העובדה שאכילה רגשית מהווה את אחד מגורמי המפתח להשמנה בעידן המודרני, חומצת HCA אשר מפיגה מתחים, מפחיתה באופן דרסטי את התשוקה למתוקים ובעקבות כך, מונעת צריכה עודפת של קלוריות מיותרות שמטרתן לספק אשליה של תמיכה רגשית. הודות לתכונותיה, חומצת  HCA הינה כלי עזר אפקטיבי במיוחד לירידה מואצת ואיכותית במשקל.

 

דיאטת גרסיניה קמבוג'יה – הלהיט!

 

גרסיניה קמבוג'יה נחשב לאחד הלהיטים החמים ביותר בשוק תוספי ההרזיה העולמי. בארצות הברית, דיאטה זו הינה פופולארית ביותר, וזוכה לתהודה רבה. בתכניתו הפופולארית של ד"ר אוז הידוע, הוצגה הדיאטה כמילה האחרונה בשוק הדיאטה!

ד"ר אוז אישש את המלצתו לדיאטת גרסיניה קמבוג'יה בעזרת מחקרים ועובדות מדעיות מבוססות. בין הנקודות החשובות שמנה ד"ר אוז ניתן לציין את תרומת גרסיניה קמבוג'יה להפחתת רמות הטריגליצרידים והכולסטרול הרע, את יכולת גרסיניה קמבוג'יה להגברת הנוכחות של הכולסטרול הטוב בגוף, את תרומת גרסיניה קמבוג'יה להפחתה בכמות השומן הבטני, ואת תרומתו הישירה להפחתת הסיכון למחלות לב שונות. בעקבות כך, נצפה ביקוש גובר והולך לתוספי גרסיניה קמבוג'יה ברחבי ארה"ב ובכל רחבי העולם.

 

הגרסיניה היא פרי טבעי הגדל על העצים |  צילום: shutterstock

 

גרסיניה קמבוג'יה מובילה לירידה מדהימה במשקל – גם במחקרים!

 

מחקרים מעלים כי צריכה שגרתית של גרסיניה קמבוג'יה מובילה לירידה במשקל של חמישה קילוגרמים בחודש בממוצע, וזאת ללא צורך בעריכת דיאטה, ללא צורך בשינוי הרגלי האכילה וללא צורך בביצוע פעילות גופנית! מחקרים שסקרו את נפלאותיו של גרסיניה קמבוג'יה העלו כי גרסיניה קמבוג'יה מכיל רכיבים פעילים אשר מדכאים את תחושת התיאבון, מורידים את רמת הכולסטרול הרע, מעלים את רמת הכולסטרול הטוב, מונעים הצטברות שומנים, מונעים חידוש תאי שומן, מפחיתים את רמות הטריגליצרידים בדם, מאיצים את חילוף החומרים בגוף ומקלים על עצירות.

 

ממצאי המחקרים העלו כי הפעילות המקיפה של גרסיניה קמבוג'יה מסייעת לירידה במשקל ומצמצמת בעיות השמנה שמקורן בבעיות עצירות ובבעיות אחרות בחילוף החומרים בגוף. מחקר שנערך באחרונה סקר 135 מתנדבים שצרכו כדורי דיאטת גרסיניה קמבוג'יה. כל אחד מהמשתתפים צרך 1300 מיליגרמים של גרסיניה קמבוג'יה ביום, ובמקביל – המשיך בשגרת האכילה והפעילות הגופנית שלו. המתנדבים לא ערכו דיאטה, וגם לא הגבירו את מינון הפעילות הגופנית שלהם. למרבה הפלא, עם תום תקופת המחקר, לאחר שניים עשר שבועות בלבד, משתתפי המחקר השילו ממשקלם 17 קילוגרמים בממוצע, השווים לכשישה עשר אחוזי שומן!

 

איך לזהות את הגרסיניה קמבוג'יה המקורי?

 

ד"ר עוז שהמציא את הדיאטה מעולם לא ייצר מוצר כלשהו, הכמוסות עם הפרי בתוכן הפכו ללהיט היסטרי בכל העולם.

 

את הכמוסות של גרסיניה קמבוג'יה המקורי תוצרת חברת התוספים הגדולה נוטרי-די - ניתן להזמין מכאן

 

גרסיניה קמבוג'יה תופעות לוואי

 

עד היום טרם התקבלו עדויות כלשהם בנוגע לגרסיניה קמבוג'יה תופעות לוואי אך כמובן שתמיד יש ליטול את הכמוסות בכפוף להוראות היצרן

 

תגיות:
 

מוצרים הקשורים לכתבה

מותג: 

יעיל לחסימת השומן מסייע בתהליכי הרזיה

מחיר רגיל: 249מחיר מבצע: 129 משלוח חינם
מבצע: 129 ₪

מותג:  BIOPHARM

גרסיניה מסייעת לחסימת קליטת שומן בגוף ולירידה במשקל

מחיר רגיל: 249מחיר מבצע: 129 משלוח חינם
מבצע: 129 ₪

מותג:  BIOPHARM

המארז הזוגי הנמכר בישראל! גרסיניה מסייעת לחסימת קליטת שומן בגוף ולירידה במשקל!!

מחיר רגיל: 498מחיר מבצע: 199 משלוח חינם
מבצע: 199 ₪

מותג:  BIOPHARM

מארז 3 בקבוקים במבצע חסר תקדים! גרסיניה המסייעת לחסימת קליטת שומן בגוף ולירידה במשקל!!

מחיר רגיל: 747מחיר מבצע: 269 משלוח חינם
מבצע: 269 ₪