משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

שפיכה מוקדמת - האם יש פתרון?

מהי שפיכה מוקדמת והאם יש לזה פתרון?

 

שפיכה מוקדמת , או בשמה הנוסף - שפיכה מהירה, הינה תופעה נפוצה למדי בציבור הגברים, הקשורה בתפקוד מיני בעייתי, ונחשבת לגורם למבוכה, לחוסר ביטחון עצמי, וליחסים זוגיים לקויים. השפיכה המוקדמת מתבטאת באי שליטה מצד הגבר על מועד השפיכה של הזרע והאורגזמה בזמן קיום יחסי מין. היקף התופעה עומד על כרבע מתוך כלל הגברים, כאשר בקרב 10% מתוך הסובלים משפיכה מהירה, הבעיה נחשבת לכרונית ומשפיעה על חייהם באופן מהותי ביותר. הביטויים הרגשיים של השפיכה המוקדמת יהיו, בדרך כלל, מבוכה ותסכול, המשליכים על מעגלים שונים בחיי הגבר, מעבר לגבולות התא המשפחתי.

 

מהם הגורמים לשפיכה מוקדמת?

 

שפיכה מוקדמת עשויה להיות תוצר של מספר גורמים. ראשית, גורמים פיזיולוגיים ובריאותיים מגוונים עשויים לייצר את הבעיה. כך, למשל, תרופות מסוימות הכרוכות בתופעות לוואי רלוונטיות, ומחלות כמו סוכרת, דלקות בדרכי השתן, ליקויים מסוימים במערכת העצבים או דלקות בערמונית, עשויות בהחלט להיות הגורם המניע של בעיית השפיכה. פוסט טראומה וגורמים פסיכיאטריים נוספים, עשויים אף הם ליצור את הרקע לליקויים בתפקוד המיני, כאשר, בין היתר, הם משפיעים על עיתוי השפיכה. הגורם הנפשי הינו, למעשה, הגורם הנפוץ ביותר. סטרס, דיכאון, ביישנות ולחץ משפיעים ביותר על שפיכה מהירה. בעיית השפיכה המוקדמת בפני עצמה מגבירה את תחושות הלחץ, כך שהגורם הנפשי לבעיה יוצר מעגל קסמים בלתי נגמר. הגורם הגנטי רלוונטי אף הוא, אם כי נדיר ביותר.

 

מהו הפתרון הטבעי לשפיכה מוקדמת?

 

בעיית שפיכה מוקדמת פתרון טבעי דורשת פתרון מהיר, יעיל וממצה, אשר יאפשר לפתור את הבעיה באופן המהיר והיעיל ביותר. ספריי השהייה הינו הפתרון הטבעי הפופולארי ביותר והמבוקש ביותר בתחום שיפור הביצועים ומניעת שפיכה מוקדמת. לספריי ההשהיה פעילות כפולה, כאשר, מחד, הוא פותר את בעיית השפיכה המהירה באופן מלא, ובמקביל - מגביר את האורגזמה הגברית. ספרי השהייה הינו פתרון טבעי לחלוטין, אשר מאפשר לטפל בבעיה ללא צורך בצריכת חומרים בלתי רצויים. ניתן להשתמש בספריי בכל גיל, והוא בטוח לשימוש חופשי.

 

ספריי השהייה לשפיכה מוקדמת כפתרון

 

המשתמשים בספריי השהייה מעידים על שיפור מידי במצב, ובמקביל - על שיפור בתחושתם הכללית ועל חיזוק משמעותי של ביטחונם העצמי. ספריי השהייה משפיע גם על תקינות חיי הנישואין, כאשר למעלה משמונים וחמישה אחוזים מכלל הזוגות שעשו שימוש בספריי השהייה, מעידים על כך שספריי השהייה הוביל לשיפור מדהים במרקם החיים הזוגיים שלהם.  

 

ספריי השהייה

 

ספריי השהייה הינו בעל ניחוח נעים, ומבוסס על רכיבים טבעיים בלבד, אשר אינם פוגעים ברמת התפקוד המיני או בזקפה. השפעת הספריי נמשכת לחצי שעה – עד שעה, וזאת בהתאם לכמות התרסיס שרוססה מראש. לקבלת השפעה מיטבית, מומלץ לרסס את ספריי השהייה פעמיים - שלוש, ולהמתין כרבע שעה להשפעה אופטימלית. הספריי מכיל חומר אלחוש עדין ונעים למגע.

 

תגיות:
 

מוצרים הקשורים לכתבה