משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

עשב חיטה בהנקה

עשב חיטה הוא עשב אשר גדל מחיטה אורגנית, הוא עשיר ברכיבים תזונתיים רבים ביניהם ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. 70% מעשב החיטה הוא בעצם כלורופיל אשר מתנהג בדיוק כמו מולקולת ההמוגלובין ובכך מגביר את אספקת החמצן לתאים השונים. כלורופיל הוא אחת הסיבות מדוע אישה מניקה אשר שותה משקה מעשב חיטה תורמת רבות לגופה שלה ושל התינוק.

 

בזמן הנקה חשוב מאוד לשמור על תזונה בריאה, עשירה בוויטמינים ובמינרלים משום שמה שנכנס לגוף יוצא בחלב האם, מזין את התינוק ומשפיע על התפתחותו התקנית. עשב חיטה בהנקה מספק לגוף האישה את כל הוויטמינים והמינרלים אליהם היא זקוקה ומחזק את התינוק.

 

 

חומצה פולית

 

חומצה פולית בזמן הנקה חשובה מאוד. היא נחשבת לוויטמין העיקרי אשר חסר בגוף האישה, זאת בעקבות צריכתו המוגברת של הוויטמין ע״י העובר בזמן ההיריון אשר חשוב כל כך להתפתחותו. תפקידה של החומצה הפולית בא לידי ביטוי בחלוקת התאים ובסנתוז של חומצות הגרעין. בנוסף חומצה פולית מייצרת DNA ומייצרת תאי דם אדומים. עשב חיטה בהנקה מספק חומצה פולית לגוף האישה ולגוף העובר ועל כן היא מומלצת.

 

 

אבץ

 

אבץ הוא מינרל הנחשב לנוגד חמצון ואחראי על תפקודה התקין של מערכת החיסון, עוטף ומגן על התאים בגוף. חסרים באבץ בכלל ובזמן הנקה בפרט עלולים לפגוע בתפקודה התקין של המערכת החיסונית הן אצל האישה והן אצל העובר. עשב חיטה בהנקה מספק אבץ בכמות אופטימאלית ומסייע התפתחות תקינה  של התינוק.

 

 

סידן

 

בדרך כלל סידן אשר צורכים ממוצרי חלב אינו מספיק לאורך תקופת ההיריון ותקופת ההנקה. צריכה של עשב חיטה בהנקה ובהיריון יעשירו את חלב האם, יבנו את עצמות התינוק בצורה אופטימאלית ויספקו לאם ולתינוק מאגרי סידן.

 

 

ברזל

 

מינרל קריטי בשלב היריון והנקה. בזמן ההיריון העובר שואב מאמו את רוב הברזל שבגופו על מנת לצרוך חמצן. מחסור בברזל בגוף האישה עלול לפתח מצב של אנמיה ולפגוע ברמות ההמוגלובין. עשב חיטה בהנקה ובהיריון, מספק לגוף ברזל מה שמעלה את רמת ייצור הכדוריות האדומות, מספק כמות חמצן אידיאלית לאם ולתינוק ומסייעת לו לעלות במשקל גופו.

לסיכום, עשב חיטה בהנקה מספק לגוף האישה ולעובר את רוב הוויטמינים והמינרלים אליהם הם זקוקים ומסייע להתפתחות תקינה של העובר.

 

מוצרים הקשורים לכתבה

מותג:  פוקה | Pukka

אבקה להכנת מיץ עשב חיטה מרוכז אורגני, בריא וקל לעיכול

מחיר רגיל: 239מחיר מבצע: 174 משלוח חינם
מבצע: 174 ₪

מותג:  Now

אבקת עשב חיטה בית NOW

מחיר רגיל: 199מחיר מבצע: 139 משלוח חינם
מבצע: 139 ₪

מותג:  נוטרי קר | nutri Care

עשב חיטה מבצע שלישייה

מחיר רגיל: 297מחיר מבצע: 179 משלוח חינם
מבצע: 179 ₪