משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

עשב חיטה בהיריון

היריון הוא תהליך מורכב הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינה נפשית. בזמן היריון גוף האישה עובר שינויים רבים בכל המערכות בגוף, במערכת ההורמונלית, במערכת הדם, במערכת החיסונית, במערכת העצבים, במערכת הנשימה וכו׳. תזונה נכונה בזמן היריון חשובה מאוד גם לגופה של האישה וגם להתפתחותו התקינה של התינוק. עשב חיטה הוא גידול אשר נחשב ל100% אורגני ומכיל כמות אדירה של מינרלים, וויטמינים, חלבונים ונוגדי חמצון. עשב חיטה בזמן היריון יחזק את גוף האישה ויספק לעובר וויטמינים, נוגדי חמצון ומינרלים רבים אשר מסייעים לו להתפתח ולגדול בצורה אופטימאלית.

 

 

מה יש בעשב חיטה אשר חיוני בזמן היריון?

 

*ברזל- בזמן היריון נפח הדם אצל האישה עולה מה שמגביר את צריכת החמצן של התאים בגופה עקב צריכת חמצן מוגברת ע״י העובר. עשב חיטה בהיריון מספק לגוף האישה ולעובר ברזל, מונע מצב של אנמיה אשר שכיחה מאוד בזמן היריון, מחזקת את המערכת החיסונית, מעלה את כמות הייצור של כדוריות הדם האדומות ובכך מספק כמות אופטימאלית של חמצן הן לאישה והן לתינוק.

 

 

*אנזימי עיכול- בזמן היריון קצב חילוף החומרים יורד מה שמעלה את תחושת העייפות והכבדות בגוף. מומלץ לצרוך עשב חיטה בזמן היריון משום שהוא מכיל אנזימי עיכול וסיבים תזונתיים אשר מחזקים את מערכת העיכול ומסייעים למזון להתעכל בצורה סדירה. תופעה נוספת שעלולה להתקיים בזמן היריון היא עלייה ברמת הסוכרים בדם. היותו של עשב החיטה מכיל סיבים מסייעת לאזן את רמת הסוכרים ושומרת על תחושת שובע ממושכת. על כן עשב חיטה בזמן היריון חיוני למניעה של עליות חדות ברמות הסוכרים ולחץ הדם.

 

 

*ויטמינים- במידה וגוף האישה לא מקבל את כמות הוויטמינים שהוא זקוק לה במהלך ההיריון, המערכת החיסונית תיחלש מה שעלול להעלות את רמת החשיפה למחלות, ווירוסים, זיהומים ודלקות. עשב חיטה בהיריון מספק לגוף האישה כמות ויטמינים רבה ביניהם ויטמין C, ויטמין A, קומפלקס של ויטמין Bוויטמין E. באמצעות כמות ויטמינים זו עשב חיטה בזמן היריון תחזק את המערכת החיסונית ותסייע למנוע הידבקות במחלות.

 

 

מוצרים הקשורים לכתבה

מותג:  Now

המזון המושלם לניקוי והזנת הגוף

מחיר רגיל: 398מחיר מבצע: 159 משלוח חינם
מבצע: 159 ₪

מותג:  פוקה | Pukka

אבקה להכנת מיץ עשב חיטה מרוכז אורגני, בריא וקל לעיכול

מחיר רגיל: 239מחיר מבצע: 174 משלוח חינם
מבצע: 174 ₪

מותג:  nutri Care

עשב חיטה מבצע שלישייה

מחיר רגיל: 297מחיר מבצע: 179 משלוח חינם
מבצע: 179 ₪