משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

ספירולינה בהיריון

אצות ספירולינה שייכות למשפחת האצות הירוקות והכחולות, הן צומחות בדרום ובמרכז אמריקה במים מתוקים. לאצת הספירולינה סגולות רפואיות רבות והיא מסייעת לשמור על גוף חיוני, מאוזן, אנרגטי ובריא.

 

 

מדוע ספירולינה מומלצת לצריכה בזמן היריון?

 

ברזל

 

בזמן ההיריון מתרחשים בגוף האישה תהליכים פיזיולוגיים רבים, היא נחשפת לתופעות לוואי שונות ובתחושה כללית המלווה בתשישות ובעייפות מוגברות. בתקופת ההיריון זרימת ונפח הדם עולים ורוב הברזל, שהוא אחד מהמינרלים החשובים ביותר בגוף, מועברים לעובר מה שיוצר מחסור בגוף האישה. צריכה של ספירולינה בהיריון מעלה את ספיגת הברזל בגוף זאת משום שספירולינה עשירה מאוד בברזל. ספירולינה בהיריון מספקת לגוף האישה ברזל, מחזקת את המערכת החיסונית של האישה ומונעת ממנה להידבק במחלות.

 

עייפות מוגברת

 

יש קשר ישיר בין האטה של חילוף החומרים בגוף לבין תחושת כבדות ועייפות מוגברת. עייפות כרונית היא תופעה שכיחה אצל נשים בהיריון. ספירולינה מומלצת בהיריון משום שהיא מכילה אנזימים אשר מקלים על מערכת העיכול ומסייעים למזון להתפרק ולהתעכל בקלות. חילוף חומרים תקין מנקה את הגוף מרעלים, מעניק לו אנרגיה וחיוניות. בנוסף, ספירולינה בזמן היריון מפחיתה ולעיתים אף מונעת בחילות וצרבות.

 

 

מערכת חיסונית חלשה

 

בזמן היריון המערכת החיסונית חשופה למחלות משום שרוב הויטמינים והמינרלים מועברים לעובר. ספירולינה בזמן היריון תסייע להפחית מצבים של הידבקויות בוירוסים ויראליים זאת בשל היותה עשירה בוויטמינים.

 

 

עור האישה

 

בעקבות תהליכים הורמונאליים מוגברים המתרחשים בגוף האישה בזמן ההיריון, יש נשים שמפתחות נטייה לפצעונים, או חשות ביובש מוגבר בעורן. אצת הספירולינה עשירה בנוגדי חמצון רבים אשר מנטרלים את פעולות החמצון בגוף. כמו כן, לקיחה של ספירולינה בזמן היריון מסייעת למנוע מצב של יציאת פצעונים ע״י חידוש מוגבר של תאי העור ומעשירה את העור במינרלים.

 

 

בצקות והתכווצויות שרירים

 

קיימות נשים אשר בשלב ההיריון חובות הצטברות גבוהה של נוזלים מה שגורם לבצקות המלוות בנפיחויות באזורי הידיים והרגליים. תופעה זאת מתקיימת בשל מחסור באשלגן. ספירולינה בזמן היריון מספקת כמות מאוזנת של אשלגן שתסייע להפחית ברמת הבצקות. תופעה נוספת אשר מתרחשת אצל נשים בהיריון היא מחסור של סידן. סידן חשוב מאוד לחוזק השרירים, בונה את מערכת העצבים של העובר ואת התאים בגופו. מחסור של סידן בגוף האישה עלול ליצור מחסור בגוף העובר ואף לגרום להתכווצויות של שרירים. ספירולינה מומלצת בזמן היריון משום שהיא מכילה כמות גבוהה של סידן אשר תמנע מצב של חוסר.

 

מוצרים הקשורים לכתבה

מותג: 

ספירולינה עוצמתית במיוחד העשירה בכלורופיל באיכות הגבוהה ביותר. למוצר יש את אישור הGMP לבקרת איכות קפדנית.

מחיר רגיל: 299מחיר מבצע: 149 משלוח חינם
מבצע: 149 ₪

מותג:  Nutri D

מבצע בלעדי למזמינים דרך האתר: קנה 1 קבל 1 נוסף מתנה! סה"כ 400 כמוסות! משלוח חינם והתחייבות למחיר הנמוך בישראל!

מחיר רגיל: 417פרטי מבצע: ₪139 1+1 מתנה משלוח חינם
₪139 1+1 מתנה