משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

גיינר תופעות לוואי

אבקת גיינר היא אבקה לעלייה במסת השריר ובמשקל הגוף אשר מכילה תרכובת המשלבת בתוכה פחמימות (מורכבות ופשוטות), חלבונים וויטמינים. אבקת הגיינר יכולה לעיתים להחליף ארוחה עבור אנשים הנמצאים במשקל אופטימאלי. היא מתאימה לקבוצות שונות של אנשים אשר המטרה המשותפת לכולם היא צריכה של יחס מאוזן בין פחמימות לחלבונים, בכדי לאפשר לגוף להיבנות ולחדש את מאגרי האנרגיה שלו.

 

מטרה נוספת היא, להעלות את מסת השרירים הנקייה. צריכה של אבקת הגיינר תשתנה בין אדם לאדם על פי צרכיו האישיים. על כל אדם אשר צורך את אבקת הגיינר לשקול את מטרותיו ולבדוק מה משקל גופו וכך להתאים את האבקה לצרכים הספציפיים שלו. קיימות אמירות בנוגע לאבקות הגיינר אשר טוענות שצריכה שלהן גורמת לתופעות לוואי ביניהן:

 

 

תפקודי כבד וכליות                                                                                                                 

 

צריכה של אבקת גיינר מכבידה על הכבד ועל הכליות ופוגעת בתפקודם. קריאטין, אותו אבקות גיינר רבות מכילות משתתף בתהליכי בנייה והתאוששות כחלק בלתי נפרד מחומצות האמינו. הטענה אומרת שצריכת קריאטין בנפרד או בתוך אבקת גיינר מכבידה על הכבד ואף פוגעת בו. אין מחקרים אשר מוכיחים שהדבר נכון. רוב רובן של חומצות האמינו והקריאטין נוצרים בתהליך טבעי בגוף, את שאר החומצות אותן הגוף אינו מסוגל לייצר אנו מקבלים מהמזון אותו אנו אוכלים  מה שממעיט מערכה של אמירה זו. כאשר מקפידים לצרוך את אבקת הגיינר בשילוב של מזונות אחרים המכילים חלבון ולא צורכים אותה בצורה מוגזמת או מדלגים על ארוחות היא תורמת לתפקוד תקין של הגוף ואינה מכבידה על האיברים השונים.                                                                                                             

 

 

פצעים                                                                                                                                      

 

קיימים אנשים אשר צורכים את אבקת החלבון ומתחילים להופיע להם פצעים, כמו פצעי בגרות. מדוע זה קורה? הסיבה לכך מתבססת על תהליך הורמונאלי. יש קשר ישיר בין הגיל שבו אנו צורכים את אבקת הגיינר לבין הופעה של פצעים. בגיל ההתבגרות הפעילות ההורמונלית בגוף מוגברת מה שגורם לחוסר איזון בגוף, לחסימה של בלוטות החלב וליציאה של פצעים. הפתרון לכך הוא לצרוך אבקות שאינן מכילות לקטוז (סוכר החלב עלול לעודד תהליכים אלו ולהגביר את תופעת הפצעים), ואבקות איכותיות בעלות מותג ושם עולמיים ולא כאלה הנחשבות לזולות בצורה בלתי רגילה מה שיוביל לרכיבים הנמצאים בתוך האבקה להיחשב כבלתי איכותיים.

 

על מנת שתהיו בטוחים שאתם בוחרים נכון, בקרו בעמוד שלנו לבחירת גיינרים מומלצים.

 

מוצרים הקשורים לכתבה

מותג:  Super Effect

אריזת 4.5 ק"ג במחיר משתלם! יחס חלבון פחמימה 1:5 למקסימום תוצאות במינימום תקציב. חבילות מטורפות לבחירה + שליח עד הבית מתנה!

מחיר רגיל: 559מחיר מבצע: 299 שליח עד הבית חינם
מבצע: 299 ₪

מותג:  Super Effect

אבקת גיינר איכותית המכילה שילוב מתקדם של פחמימות וחלבונים לעליה במשקל הטבות מדהימות לבחירה כגון שייקר מקצועי + קראטין או שייקר מקצועי + סוכר ענבים + חטיף חלבון אוגופיה מקצועית למפתחי גוף! משלוח עד הבית/עבודה חינם!

מחיר רגיל: 460מחיר מבצע: 329 שליח עד הבית חינם
מבצע: 329 ₪