משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

דבש מנוקה

דבש מנוקה- הכוח שיצר הטבע

 

כולנו כבר שמענו סיפורים ואגדות רבים על הדבש. הדבש ידוע כבעל סגולות ויתרונות רפואיים רבים, ויש אינספור של ׳תרופות סבתא׳ שהומצאו במהלך השנים, במטרה לסייע ולטפל במחלות מסוגים שונים. דבש מפיקים מצמחים או פרחים כמו פרחי הדר, אקליפטוס, תמרים ועוד. יש הבדל משמעותי בין סוגי הדבש, אך כולם נחשבים לנוגדי בקטריות עוצמתיים ויעילים במיוחד. הדבש מסייע לעכב התפתחות של חיידקים מזיקים, ואף מקל בהחלמה מניתוחים וממחלות.

 

היחודיות של דבש המנוקה

 

דבש המנוקה הוא סוג של דבש ייחודי המופק מצמח הנקרא Leptospermum Scoparium, אשר גדל באזורים מסוימים באוסטרליה. האוסטרלים הם צרכני וחוקרי דבש ידועים והם מוצאים בדבש המנוקה יתרונות רבים. הייחודיות של הדבש הזה, בשונה מסוגי דבש אחרים, היא בכך שלמנוקה יש רכיב ספציפי המאפשר לו חסינות מלאה בחום. בכך, דבש מנוקה נחשב לפורמולה עוצמתית, המסייעת להילחם בהתפתחות של חיידקים אלימים במיוחד. כמו כן, דבש מנוקה יעיל בשמירה על יציבות של נוזלי הגוף, בשונה מסוגי דבש אחרים אשר האנזימים אותם הם מכילים, נוטים להתפרק. דבש מנוקה נחשב במקומות מסוימים בעולם כתרופה אנטיביוטית טבעית של ממש, ונחשב יעיל לטיפול בדלקות גרון, שיעולים חריפים, נלחם בחיידק הליקובקטר פילורי ועוד.

 

מה זה UMF?

 

הרכיב אשר מונע מדבש המנוקה להתחמם מכונה UMF, ראשי תיבות למילים Unique Manuka Factor. מחקרים רבים בוצעו על רכיב ה- UMFברחבי העולם, ונמצא כי העוצמות האנטי בקטראיליות שברכיב זה, מחזקות את המערכת החיסונית ואף תומכות במערכת העיכול. בנוסף, UMFמסייע לטיפול בבעיות עור כמו פצעים, כוויות, אקנה, פטריות וכו׳. הדבש עצמו מעניק לתאי העור שלנו רכיבים החיוניים לבריאותו כמו סוכרים, חלבונים וויטמינים, מה שמאפשר חידוש של רקמות התאים.  דבש המנוקה נחשב לדבש בעל חיי מדף ארוכים, מאפשר לרפא פצעים וכיבים חיצוניים ואף מעלה את מצב הרוח. כמו כן, דבש המנוקה מאפשר סביבה חומצית, המונעת התפתחות מוגברת של חיידקים.

 

 דבש מנוקה מומלץ לאנשים אשר עוסקים בספורט, זאת משום שהוא מכיל פרוקטוז המעניק אנרגיה זמינה בעת האימון. הדבש מאפשר פירוק איכותי של הסוכר המשתחרר לדם, במצבים בהם רמות הסוכר יורדות כמו למשל בעת פעילות גופנית.

 

מוצרים הקשורים לכתבה