משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

טריבולוס

טריבולוס יעיל בהעלאת  תחושת התשוקה ומסייע לשפר את את הדחף המיני

 

 

Tribulus terrestrisהוא צמח הגדל בתנאי אדמה קשים והוא משתרע לכל הכיוונים. לטריבולוס טרסטריס, שימושים רבים אך השימוש העיקרי שלו בשל יעילותו להעלה ולשיפר של רמות הטסטסטרון. להורמון זה המושפע מהורומון המכונה LH, תפקיד חשוב ברמת הדחף המיני אצל שני המינים. יחד עם זאת, להורמון הטסטסטרון תפקידים נוספים ביניהם עיבוי וחיזוק העצמות, העלאת מסת השרירים, עיבוי הקול ועוד. צריכה קבועה של הטריבולוס, תועיל בצורה חיובית על מערכת הרבייה הגברית ואף תסייעבשיפור האנרגיה המינית אצל גברים ונשים גם יחד. לצמח הטריבולוס טרסטריס, פעילות פרו הורמונלית ולכן הוא עוזר לאנשים שברצונם להעלות את מסת השריר ולהגביר את כוח הסיבולת בצורה מהירה ויעילה.

 

 

טריבולוס מועיל לסילוק פסולת, ניקוי של הכבד ומערכת העיכול

 

 

מתכות המצטברות בגופנו, פוגעות בו ובמערכות המרכיבות אותו לטווח הארוך. צריכה של הטריבולוס בצורה יומיומית בהתאם לכמות המומלצת,  תסייע לפרק את הפסולת בגוף דרך מערכת העיכול ותעזור לניקוי של הכבד. יחד עם זאת, הטריבולוס מסייע לטפל בבעיות בבלוטת הערמונית אשר במצבים שאינה מתפקדת בצורה אופטימלית, היא עלולה לפגוע במערכת הרבייה הגברית. הטריבולוס עוזר ליצור איזון בגוף ומסייע למנוע שיבושים הורמונליים לטווח הארוך. האיכויות של הצמח, באות לידי ביטוי בהיותו מתאים את עצמו לסביבה. הוא בעל יכולות איזון גופניות, מסייע לניקוז הרעלים ובנוסף בעל יכולות אנטי - דלקתיות עוצמתיות. הטריבולוס מומלץ לצריכה ויכול לעזור עבור אותם אנשים הסובלים מחוסר איזון הורמונלי או לכאלה החווים דלקות שתן חוזרות. יחד עם זאת, הטריבולוס מועיל לשיפור איכות וספירת הזרע, מסייע בתהליך ספיגה של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון ותומךבמערכת העיכול מה שעוזר לעתים לעכל את המזון בצורה איכותית.

 

 

טריבולוס מסייע לטיפול בבעיות פרקים ועוזר לשפר הישגים פיזיולוגיים אצל ספורטאים

 

 

ספורטאים רבים מגיעים למיצוי היכולות שלהם בשלב מסוים של התהליך. הטריבולוס הוא צמח שעוזר לגוף להגיע למקסימום מהיכולות הפיזיות שלו. יחד עם זאת, במחקרים שונים הוכח כי הצמח בעל חומרים המכונים ספונינים, המסייעים להפחית את רמות השומנים בדם, מאזנים את רמות הכולסטרול ומועילים למלחמה בטריגליצרידים. במזרח במדינות כמו הודו וסין משתמשים בטריבולוס באופן קבוע לטיפול ומניעה בבעיות עצביות, כאבי ראש, תפקודי כבד ודלקות שתן. המינון המומלץ של הטריבולוס הוא בין  750-1200 מ״ג ביום עם הארוחה, אך חשוב לחלק את הכמות בין הארוחות השונות, למיקסום התועלות שלו .

 

מוצרים הקשורים לכתבה

מותג: 

המארז המשתלם בישראל של התוסף החשוב ביותר! 2 יחידות טריבולוס חזק במיוחד במבצע בלעדי לגולשי האתר!

מחיר רגיל: 398פרטי מבצע: 139 1+1 מתנה משלוח חינם
139 1+1 מתנה

מותג:  Nutri-D sport

מעודד ייצור הורמון טבעי המעצים את איכות המנוחה ובכך מסייע להפרשה גבוה יותר של הורמונים אנבוליים באישור משרד הבריאות

מחיר רגיל: 258פרטי מבצע: 139 1+1 מתנה משלוח חינם
139 1+1 מתנה