משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

מהו ארג'נין ומתי כדאי להשתמש בו?

כל מה שרצית לדעת על ארג'ינין

 

ארג'נין זוהי חומצה אמינית חצי חיונית המשתתפת ולוקחת חלק בתהליכי חלוקת התאים, תהליכי החלמה והתאוששות, תומכת בתפקודה של המערכת החיסונית ובייצור הורמונים, לכן חיונית עבור ספורטאים.

בנוסף, ארג׳נין ממקור חיצוני מייעלת את שיפור המסה השרירית שלנו ומשפרת את רגישותו של הגוף לאינסולין. הארג׳נין מעודדת ייצור של חלבונים בגוף והיא חומר מוצא לתחמוצת החנקן לכן חשובה מאוד לבריאות הלב, כלי הדם ואף משפרת את התפקוד המיני אצל גברים.

 

צריכה שלה בשילוב תוספים המכילים כמות אופטימלית של חלבון תתרום רבות להפרשת הורמון הגדילה ותעודד תהליכי בנייה והעלאה של המסה השרירית.

מחקרים מצאו כי יש קשר בין מצב של חוסר בחומצה האמינית ארג׳ינין לבין קושי של הגוף להתאושש מפציעות ומחלות קשות. ספורטאים הנוטלים תוסף ארג׳ינין יהנו משמירה על מסת שריר ועצם, יסייעו לגופם לשמור על משקל גוף אופטימלי, ישפרו את תהליך בניית השרירים ואף יצמצמו את רקמות השומן.

בנוסף, לספורטאים הנוטלים תוספי קריאטין, חומצת האמינו ארג׳נין קריטית לספיגתו של חומר זה בשרירים שלנו. כאמור לייצור של הורמנים מסוימים יש חלק חשוב בתהליך הפעילות הגופנית וארג׳ינין מסייעת בתהליך שחרור הורמון הגדילה והטסטוסטרון לכן היא חלק מהבסיס אותה יש להחשיב בשלבי הפיתוח של הגוף.

 

מוצרים הקשורים לכתבה