משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

תוספי תזונה לטבעונים

הבשורה החמה: יש תוספי תזונה לטבעונים בישראל!

 

ההגדרה של טבעונות באה במגע עם אוכלוסייה שאיננה רוכשת ו/או צורכת מוצרים המכילים רכיבים מן החי. טבעונים אינם שותים חלב, אינם אוכלים ביצים, אינם צורכים דגים, בשר או עוף אלא ניזונים מאכילת פירות, ירקות, דגנים, קטניות, אגוזים וזרעים. יש טבעונים שבוחרים בדרך זו מטעמים אידיאולוגיים ואחרים הבוחרים בה משיקולים בריאותים. הרי אינספור מחקרים נעשו על הנושא ורק לא מזמן משרד הבריאות יצא בהצהרה לגבי הסיכון שכרוך באכילת בשר מעובד. יחד עם זאת, בכדי להימנע מהיווצרות של תופעות לוואי כמו עייפות כרונית, מחסור באנרגיה, אנמיה, נשירת שיער ואפילו דיכאון, יש להקפיד לשלב בתזונה הטבעונית תוספי תזונה איכותיים המותאמים לטבעונים.

 

נוטרי די וטבעונות

 

חברת נוטרי די מתייחסת לאוכלוסיית הצמחונים והטבעונים בכבוד רב ולכן מתאימה את תוספי המזון שלה עבור אותם אנשים שחשוב להם להימנע מצריכת רכיבים שמקורם מן החי. נוטרי די מקפידה לייצר את תוספי המזון שלה מצמחים, שורשים ותמציות ריפוי פעילות, יעילות ושאינן רעילות. נוטרי די מקפידה על שימוש ברכיבים תזונתיים היעילים, העוצמתיים והמרוכזים ביותר ושמה דגש על הרכב שיוביל לספיגה אופטימלית של כל המרכיבים אותם הפורמולה מכילה בגוף שלנו. הרי בכדי שנמנע ממצב של מחסור של ויטמינים, מינרלים, אנזימים, נוגדי חמצון ושאר הרכיבים אותם הפורמולות של נוטרי די מכילות בריכוזים גבוהים, יש לשים דגש גם על הספיגה.

 

חוסרים בתזונה טבעונית? - איך מונעים את זה…

 

אז נכון  שהמוצרים אותם טבעונים צורכים בסופר מרקטים וברשתות המזון, אוטומטית הופכים לבריאים יותר. עדיין חשוב להבין שגורמים כמו תיעוש וטכנולוגיה הובילו לדלדול המינרלים שמצויים באדמה ולכן בכדי למנוע מצב של מחסור בגוף שעלול להוביל להיווצרות מחלות ולהיחלשותה של המערכת החיסונית, יש להיות מודעים לחוסרים שעלולים להיווצר בתזונה הטבעונית ופשוט למנוע אותם בעזרת תוספי התזונה של נוטרי די אשר נחקרים, מתוכננים, מיוצרים מהצמחים והשורשים הגדלים בתנאי הגידול הטובים ביותר.

 

איזה תוספים מומלץ לטבעונים לצרוך?

מכיון וויטמין B12, נמצא במזון המגיע מן החי, מומלץ מאוד לטבעונים לצרוך את הויטמין בתוסף. גם חומצות השומן מסוג אומגה 3 מאוד חשובות בכדי להשלים את תפקודם התקין של התאים, להגן עליהם ולאפשר חילוף חומרים יעיל. מכיון ואומגה 6 נמצאת בכמות גבוהה במזונות אותם צורכים טבעונים בכמות גבוהה יחסית כמו שמן סויה, תירס, קנולה, מומלץ שלא ליטול תוסף המשלב את שתי האומגות, זאת משום שהגוף זקוק לאיזון בין שתיהן. בנוסף אצל טבעונים עלול להיווצר מצב של מחסור בקומפלקס ויטמין Bהחיוניים לתהליכים המתרחשים במערכת העצבים. חברת נוטרי די מקפידה לייצר תוספי תזונה המבוססים על אצות, שכן האצות מכילות את רוב הרכיבים התזונתיים להם הגוף שלנו זקוק בכדי לתפקד, להיות מאוזן מה שמאפשר לנו לחוש חיוניים ואנרגתיים.

 

אל תאפשרו לאנשים שמאמינים כי תזונה טבעונית מסוכנת לבריאות, עמדו על העקרונות שלכם, וודאו מהם החוסרים שעלולים להיווצר, זאת בהתאם למזונות שאתם מקפידים לאכול והשלימו את החסר בעזרת תוספי התזונה של נוטרי די המתאימים באופן מושלם לטבעונים וצמחונים

 

אולי תהיו מעוניינים גם בתוספי מזון לספורטאים.

מחפשים תוספי תזונה טבעונים מבית נוטרי די - לחצו כאן

 

מוצרים הקשורים לכתבה