משלוח חינם תמיד בכל הזמנה  |     עסקה בטוחה: התחרטת? תחזיר!

התחברות למועדון VIP

מייל:

סיסמא:

שכחתי סיסמא
לא VIP? לחץ להצטרפות בחינם!
סל הקניות שלי ערוך סה"כ: 0   ₪ לקופה
 
 

חדשות ומבצעים

כתבות

ספרו עלינו

בדיקת איכות: מהו הכורכומין המומלץ ביותר

בדיקת הכורכומין

 
 
כורכומין הוא החומר הפעיל של אבקת הכורכום. בשנים האחרונות, לאחר מחקרים ממושכים, הוכח כי החומר הפעיל של הכורכום הוא נוגד חמצון אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי, אשר מסייע להתמודד עם אינספור מחלות, זיהומים ותופעות שונות בגוף כגון סרטן, מחלות עור, תפקוד כולל של מערכת העיכול, אולקוס ואפילו שלשולים. הוא תומך במערכת הלב וכלי הדם, על-ידי הפחתת רמות הכולסטרול בדם והיותו נוגד קרישה טבעי. 
ללא הכורכומין, הכורכום הוא אבקה מרה ואפורה; כל כוחו טמון בחומר הפעיל שלו, כפי  שבשביל שהקפה יהיה אפקטיבי אנחנו זקוקים לחומר הפעיל שבו שנקרא "קפאין"– כך גם הכורכום מאבד את כוחו ללא הכורכומין. 
 
 
 
 

הקריטריונים המשפיעים על הבחירה:

 
 
כמות הכורכומין האמיתית- כלל ברזל: כאשר אנו פונים לרכוש כורכומין, עצרו לרגע והציצו במרכיבים הרשומים מאחור, כדי שתוכלו לראות מה בדיוק אתם מכניסים לגופכם. 
במקרה הזה, הבעיה בדרך כלל מפורטת בשם התוסף, תחת המילה קומפלקס COMPLEX. הכוונה במילה COMPLEX היא לתערובת כלומר, למוצר אשר איננו מכיל רק כורכומין, אלא מהול ברכיבים נוספים לרוב אבקת כורכום פשוטה חסרת ערך ; כך שבפועל  אנחנו משלמים על כמות ולא על איכות. 
 
 
אופן הספיגה – כדי שכל תוסף יצליח להספג ביעילות , הוא זקוק לגורם שיוביל אותו ביעילות בקיבה, אל עבר התא. הגורם היעיל ביותר עבור הכורכומין עצמו הוא הפפרין. הפפרין הוא החומר הפעיל של הפלפל השחור. חשוב לוודא שבכורכומין יש תוספת כ5% פיפרין
הפפרין בפני עצמו, משמש כסייע בתהליך המטבוליזם בגוף. בנוסף, מחקרים מאמתים כי הוא משפיע באופן ספציפי על הכורכומין, ומשפר את יכולת ההשפעה שלו באלפי מונים. 
 
 
 
 הכורכומין המומלצים ביותר:
 
 
1. כורכומין טרה (Curcumin Terra)
 
כורכומין Terra מבית NutriD הוא בין התוספים האיכותיים ביותר בשוק כיום. הוא מכיל 95% של כורכומין טהור. הריכוז שלו הרבה יותר גבוה משל תבלין הכורכום השגרתי, כך שקפסולה אחת תעניק לכם יותר מ- 12 גרם של אבקת כורכום טחון.
כדי להביא לספיגה אופטימלית, הכורכומין של  נוטרי די מועשר בפפרין, אשר יבטיח ספיגה יעילה ואופטימאלית. 
 
 
2. כורכומין לונגוידה (Curcumin long-vida) 
 
כורכומין לונגוידה הינו תוסף אשר איכותי המכיל גם הוא 95% כורכומין. עומד בתנאי ה-FDA , הכורכומין הזה נחשב לפטנט אמריקאי.  הוא נספג בעזרת  פוספוליפיד, שיעיל גם הוא לספיגה לאנשים עם דלקות בקיבה שלא משתמשים בפיפרין. 
 

 

מוצרים הקשורים לכתבה